33 yıldır sektörün en önemli oyuncularından biri olmayı başaran Meriç Büro Makinaları tarafından kurulan Tonerdukkan.com sunduğumuz kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetleri internet üzerinden Türkiye geneline yaymayı amaçlamaktadır. Büro makinaları alanında yılların getirdiği deneyimi toner alanında da büyük bir özveri ile aktarmayı başaran şirketimiz müşterilerine cazip fiyatlarla toner ihtiyaçlarını karşılama fırsatı sağlarken orijinal ürünler kadar en az orijinal ürün kadar performans sergileyen ve daha ekonomik fiyatlara sahip olan ürünleri de müşterilerine ulaştırmaktadır.
Başta Ricoh Toneri olmak üzere farklı ürünlerin tümünü tek bir site üzerinden müşterilerimize mümkün olan en düşük fiyatlarla ulaştırmayı sürdürdüğümüz sitemiz fotokopi toneri gibi ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyatlarla karşılamanızı sağlayacak ürünleri ile öne çıkmaktadır. Aldığı her siparişi en öncelikli işi olarak kabul eden hizmet anlayışı ve profesyonel çalışma ekibimiz sayesinde referans listemizi her geçen gün daha da artarken ilk hedefimiz her zaman tüm müşterilerimizin vazgeçilmez adresi olmayı başarabilmektir.

Sizde toner taleplerinizi düşük fiyat yüksek kalite performansı ile karşılamak isterseniz yılların getirdiği deneyim ile firmamızı tercih edebilir ve internet sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden satın alacağınız ürünlerin ödemesini dilerseniz kredi kartınız ile peşin fiyatına 3 taksitli olacak şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda 500 lira ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo fırsatı da sunulmaktadır. Tüm bu avantajlardan yararlanmak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.