İnternet üzerinden her zaman güvenerek işlem yapabileceğiniz kurumsal bir firma arıyorsanız Mericltd.com adresi tam size göre. Sitemiz farklı pek çok markaya ait tonerlerin satış işlemlerini garantili olarak yerine getirirken internet üzerinden çalışması sayesinde şehir dışından da kargo yöntemi ile siparişleri başarı ile kabul etmektedir.
Özellikle de muadil toner satım işlemlerinde göstermiş olduğu başarılı performans ile müşteri sayısını büyük bir hızla artıran şirketimiz internet üzerinden de sunduğu hizmetleri daha fazla kişiye yayma amacını taşımaktadır. Sitemizde sunulan tüm hizmetler için mümkün olduğunca ekonomik fiyatlar sunulmaya çalışılırken yine ödeme konusunda da kolaylıklar sağlanmaktadır. Özellikle de kredi kartı ile ödeme gerçekleştirmek istemeyen müşterilerimiz için kapıda ödeme, PTT ödeme ve banka havalesi gibi farklı ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

En çok aranılan HP Toner talepleri başta olmak üzere tüm toner siparişlerini kurumsal bir firmanın kalitesi ile sizlere sunan şirketimiz yine isteyen müşterilerimiz için hiçbir vade farkı uygulanmadan peşin fiyatına ödemelerini 3 ay taksitlendirme imkânı da sağlamaktadır. Kargo ile bize ulaştırılan siparişler en kısa sürede tamamlanarak aynı gün yeniden kargoya verilmekte ve mümkün olan en kısa sürede müşterilerimize işlemleri tamamlanmış bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sitemize ulaşarak sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir, müşteri temsilcilerimize aklınıza takılan sorularınızı iletebilir ya da alacağınız hizmetler hakkındaki sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz.