Yılların getirdiği iş deneyimi ve kaliteden taviz vermeyen çalışma prensibi ile evden eve nakliyat sektöründe bir marka olmayı başaran colaknakliyat.com yeni yaşam alanınıza sorunsuz bir şekilde taşınmanıza olanak sağlamaktadır. Sizde gerek konut gerekse de iş yeri ve ofis taşımalarınız için firmamız ile irtibata geçerek kaliteli hizmeti çok daha ekonomik fiyatlarla satın almanın keyfini yaşayabilirsiniz.
Kurulmuş olduğu ilk günden bu yana Çolakoğlu Nakliyat her zaman hizmette kalite çıtasını bir kademe daha yukarı çekmeyi amaçlarken profesyonel çalışan kadrosu ile taşınma işlemlerinizi sizin için bir sorun olmaktan çıkarmaktadır. Şirketimizin sunduğu hizmetler arasında sizin tarafınızdan paketlenen eşyaların nakliyelerinin yanı sıra aynı zamanda eşyalarınızın paketlenmesi ve taşındığınız yeni yaşam alanınızda paketlerinden açılarak yerleştirilmesi gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Taşınmayı sizin için bir kâbus olmaktan çıkaran, nakliyat şirketleri arasında sunduğu kaliteli hizmet farkı ile diğerlerinden ayrılan firmamız uzman çalışanları ile eşyalarınızı eski adresinizden yeni adresinize teslim aldıkları gibi nakletmektedir. Taşıma işleminin başından sonuna kadar her türlü talep ve sorununuzu anında iletebileceğiniz bir şirket sorumlumuz taşıma ekibinin başında sizinle bulunmakta olup mobilya sökümü ve yeniden monte edilmesi, elektrikli aletlerin sökümü ve montajı gibi konularda da yine bu alanda eğitime sahip olan personel kadromuz size yönlendirilmektedir. Yeni adresinizde mutluluğunuzu kaçıracak sürprizler ile karşılaşmak istemiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.