Pek çok markanın yetkili distribütörlüğünü başarı ile sürdüren firmamız kaliteli ürünleri piyasadan satın alacağınız fiyatların çok daha altına internet üzerinden sizlerle buluşturmak adına polytoner.com.tr adresinde hizmet vermeyi sürdürmektedir. Özellikle de yazıcı toneri konusunda sunduğu hizmetler ile müşterilerinden tam not alan firmamız düzenli kampanyaları ile fırsatlar sunmayı sürdürmektedir.
Sizde toner ihtiyaçlarınız için sitemizi düzenli olarak takip ederek çok daha düşük fiyatlarla Samsung toner ve Brother Toner başta olmak üzere tüm yazıcılarınız için ihtiyaç duyacağınız toner taleplerinizi çok daha uygun fiyatlarla karşılamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm kartuşlarınızın ödemesini anlaşmalı kredi kartları ile 6 ay vadelendirebilir ve bu sayede ihtiyaçlarınızı hemen karşılarken ödemesini zorlanmadan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bize teslim ettiğiniz ürünleri elden teslim alabileceğiniz gibi aynı zamanda anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile ürünlerinizi kargo ile de teslim alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız 200 lira ve üzeri alışverişlerinizde uygun fiyatlara ek olarak aynı zamanda ücretsiz kargo hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Güvenli alışverişin vazgeçilmez adresi olmak üzere çıktığımız bu yolda ilk önceliğimiz her zaman müşterilerimizin beğenisini kazanmak ve bizden satın almış oldukları ürünleri uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanmalarını sağlamaktır. Kaliteyi ucuza almak ve toner sorununuzu tamamen çözmek isterseniz sitemizi ziyaret edebilir ve dilerseniz müşteri hizmetleri telefonumuzdan bize ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.