Web Site İsmi : Gazeyapi.com


Site Başlığı : Alüminyum Doğrama - İç Dekorasyon Uygulamaları | Gazeyapi.com


Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2014


Sunulan hizmetlere binaen bazı etiketler : inşaat cephe, Alüminyum Doğrama, cam vitrin, demir korkuluk, Kalebodur, iç yalıtım, Alçıpan, Boya ve badana, Fotosel kapı


Firma Adı : GAZENET PRODÜKSİYON BASIM YAYIN İNŞAAT VE TİCARET LTD.ŞTi.


Firma Adresi : Cumhuriyet Mah. 1993 sok. No:35, B140 Esenyurt-İstanbul


Telefon Numarası : 0212 853 99 71


E-posta adresi : info @ gazenetmedya.com


Site Tanıtımı : Gazeyapi.com adı altında yayın hayatını sürdüren internet sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile Gaze Yapı firması tarafından sunulan tüm hizmetler hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşma fırsatı elde edebilirsiniz.


Gaze Yapı tarafından sunulan hizmetler, 3 ana başlık altında toplanabilir:


1) Alüminyum ve Cam Uygulamaları

2) Demir - Çelik Uygulamaları

3) İç dekorasyon ve Mutfak uygulamaları


Ofis Bölmeleri, elektrikli tente, otomatik kepenk, bahçe korkulukları, ses yalıtımı ve benzeri çok daha fazla hizmeti en ekonomik fiyatlarla satın almak istiyorsanız siz de Gaze Yapı'yı tercih ediniz.


Türkiye'nin en önde gelen markaları, Gazeyapi.com adresini tercih etmiştir. Gaze Yapı firmasının birbirinden değerli referanslarından sadece bazılarına gözatmak isteyenler, sitedeki 'Referanslarımız' sayfasına bağlanabilir.Alüminyum doğrama, iç dekorasyon, alüminyum cephe ve benzeri hizmetler hakkında aklınıza takılan her türlü sual için sitedeki iletişim sayfasında yer alan formu doldurabilir veya 0212 853 99 71 numaralı telefonu arayabilirsiniz.