SamMobile?a göre Samsung, yeni Life Times adlı yeni uygulaması üzerinde çalışıyor. Site iddiasını kanıtlamak için yeni uygulamanın ekran görüntülerini yayınladı.

SamMobile sitesi, Life Times adlı uygulamanın Galaxy S5 ile birlikte geleceğini söylüyor. Peki bu uygulama ne işe yarıyor? Life Times uygulaması sayesinde akıllı telefonunuzda günlük yaptığınız işlemleriniz derleniyor.

Mobil kullanıcılar, günlük hayatlarında Facebook, Instagram ve LinkedIn gibi sosyal sayfaları sıkça ziyaret ediyorlar ve aynı zamanda arama günlükleri, e-postalar ve mesajlar gibi uygulamaları çokça kullanıyorlar. Life Times, kullanıcılara gün içinde oldukça bilgilendirici bir anlık kroki sağlayacak.

Yeni uygulama muhtemelen Samsung?un önümüzdeki ay tanıtılması beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S5?in yanında sahne alacak. Life Times, LG?nin Life Square uygulamasının tam bir kopyası gibi görünüyor. Life Square uygulaması da Life Times gibi günlük tutuyor. Bakalım yeni uygulama mobil kullanıcılar tarafından beğenilecek mi?Kaynak: https://webinyo.com/bu-yeni-uygulama-...#ixzz2rtkvEvdo


Kaynak