Estetik açıdan en önem verdiğimiz konuların başında yer alan saçlarımız ne yazık ki gün boyunca hava kirliliği, yoğun stres ya da saç yıkama esnasında kullanılan şampuan gibi ürünlerin içinde yer alan kimyasal maddelere bağlı olarak çok daha hızlı bir şekilde dökülmektedir. Genetik faktörlerin de etken olduğu bu süreçte bazı kişilerde özellikle de bölgesel saç dökülmesi çok daha hızlı yaşanmaktadır. folliklinik.com sitemiz bu tip sorunlarla baş edebilmek için kesin çözüm arayan kişilere hitap etmektedir.
Kliniğimiz günümüzde artık başarısı kanıtlanan ve pek çok alanda kullanılan PRP tedavi yöntemini kullanmakta olup bu sayede hem tedavi süresini hem de tedavinin başarı yüzdesini arttırmaktadır. Sunduğumuz hizmet basit bir saç ekimi hizmetinden çok daha fazlası olup ana amacımız her zaman için tamamladığımız her tedavi sonrası doğal görünüme sahip ve aldığı hizmetten memnun kalan müşteri kitlesi oluşturmaktır.

Yine talep eden müşterilerimiz için dikiş kullanılmadan gerçekleştirilen ve bu sayede tedavi sonrası kesinlikle hiçbir izin oluşmadığı Fue yöntemi ile saç ekilmesi de gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntemin en önemli özelliği saç ekimine bağlı olarak tedavi sonrası hiçbir iz kalmaması ve lokal anestezi altında uygulanması nedeni ile hastanın ağrı şikayeti yaşamamasıdır. Merkezimizi ziyaret etmeniz halinde alanında uzman olan estetisyenlerimiz sizin için en doğru tedavi yöntemini belirleyerek eski gür saçlarınıza kavuşmanıza yardımcı olacaktır.