Et Ürünleri ve Profesyonel Çiftlik Danışmanlığı

2010 yılında et ve şarküteri sektöründe, Türk damak tadını sofralara güvenle taşıyan bir marka doğdu: PLANET
'Çiftlikten Çatala' sloganını benimseyen, güven, kalite ve lezzeti kendisine ilke edinen Planet; tüketicisine şarküteriden, taze ete, işlenmiş ürünlerden, dondurulmuş ürünlere kadar geniş ürün yelpazesi ve doğal lezzetleriyle sofranızda daima 'bir' olmayı hedefliyor.
Sağlığınız için "doğal olanı üreten", her güne; değişmeyen kalite ve yenilik anlayışı ile sorumluluklarının bilincinde başlayan Planet, kalite ve gıda yönetim sistemlerinin üretim sürecinin başından sonuna kadar eksiksiz uygulandığı tesislerinde, gıda mevzuatlarına uygun yüksek verimlilikte üretim gerçekleştiriyor. ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi ve İSO 9001 kalite yönetim sistemi belgelerine sahip olan Planet' te, gıda güvenliğini etkileyebilecek fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik her türlü tehlike tanımlanıp kontrol altına alınarak üretim yapılıyor. Sadece yetkili personelin hijyen bariyeri ile dezenfeksiyon işleminden geçtikten sonra girebildiği Planet tesislerinde, üretim sahası her gün özel dezenfektanlı köpük ile temizlenerek bakteri, virüs, maya, küf ve toksinlerin oluşumu % 100 engelleniyor. Böylece sağlıklı koşullarda "sofranıza toz kondurmayan" güvenilir ürünler üretiliyor.
Güncel teknolojinin adım adım izlendiği ve üretim sürecine dahil edildiği Planet'te ileri teknoloji "üretimin her aşamasında kullanılıyor" bu sayede Planet ürünleri mutfağınıza sağlıklı, taze ve lezzetli olarak ulaşıyor. İslami kesim kurallarına ve helal gıda kodeksine uygun üretim yapılan Planet' te, Konya Ereğli'deki besi çiftliklerimizde, zooteknist gözetiminde üretilmiş yemler ile beslenen, veteriner hekim kontrolünde özenle yetiştirilmiş erkek danalardan elde edilen taze etler kullanılıyor. Özel araçlarla soğuk zincir kırılmadan Planet tesislerine ulaşan etler, veteriner hekim kontrolünden geçerek üretime alınıyor. Usta ellerde parçalanan etler, yüksek teknolojiyle işlenerek hazır hale geliyor. Üretimin her aşamasında alınan numuneler Planet laboratuarında gıda mühendisleri tarafından inceleniyor.
Türk mutfağının geleneksel baharat ve çeşnileriyle hazırlanan Planet ürünleri doğal lezzetiyle sofranıza ulaşıyor. Planet otel, restoran, catering firmaları gibi toplu tüketim noktalarına da hizmet veriyor. Damağınızın doğal Lezzeti Sucuklar, Salamlar, Sosisler, Buram Buram Anadolu kokan Pastırma, Geleneksel tadında Kavurma, Dilim Dilim Jambon, Canı Çekene Hazır Dondurulmuş Ürünler, Lezzet Ustalarına Dana ve Kuzu etleri; Hepsi birbirinden leziz, hepsi Türk damak tadına, damak tadımıza uygun...
Türkiye'nin En Lezzeti Etleri Artık "Çiftlikten Çatala" Sofralarda...

Hedefimiz büyük
Planet ailesi olarak hedefimiz "Güveninizi" kazanmak; bu hedefe ulaşmak için ilkemiz "olduğumuz gibi görünmek".

Hedefimiz
Kuruluşumuz gıda güvenliğinden ve kaliteden ödün vermeden, her türlü faaliyet alanımızda daima teknoloji ile bütünleşerek rekabetçi ve dinamik bir büyümeyi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi ürünler üretmeyi amaç edinmiştir.

İlkemiz
Planet olarak geleceğe yönelik atılım ve girişimlerimizde güçlü bir liderlik öncülüğünde "ÇİFTLİKTEN ÇATALA" ilkesini hayata geçirmeyi, istikrarlı büyümeyi, kalitemizden ödün vermeden gerçekleştirmek, ürünlerimizle iç ve dış pazarlarda aranan bir marka olmak?

Gıda Güvenliği Politikamız
Gıda güvenliğini etkileyebilecek fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik her türlü tehlikeyi tanımlayıp kontrol altına alarak, insan sağlığından ödün vermeden, sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretim yapmak öncelikli görevimizdir.
ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemimizi planlayarak, uygulayarak ve gerektiğinde güncelleyerek tüketicilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayan ve güvenle tüketilecek ürünleri, teknolojik gelişmeler paralelinde, gıda mevzuatları ve yasalara uygun olarak, yüksek verimlilikte ve zamanında üretmek şirketimizin farkındalığıdır.

Bizi biz yapan Kalitemiz
Her güne; değişmeyen kalite ve yenilik anlayışı ile sorumluluklarımızın bilincinde başlıyoruz. Bu yüzden "bizi biz yapan kalitemizdir."

İnançla Üretiyoruz
Güveninizi kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. İslami kurallara göre helal et kodeksine uygun, değerlerimiz ışığında "inançla üretiyoruz."

Planet Hayvancılık Et ve Gıda
--------------------------------------
Dağıtım Merkezi:
Barbaros Mh. Ordu Cd. No:63/B

Ataşehir İstanbul TÜRKİYE
Tel: +90(216) 455 20 00
Fax: +90(216) 455 20 00
www.planetlivestock.com
Eposta: [email protected]
-------------------------------------
Fabrika:
Cahı Mh. Konya Yolu Üzeri No:1