Arya Bilişim siz değerli müşterilerimizi Astropay ile tanıştırmaktan mutluluk duyuyor. İnternetten online alışveriş ve ön ödeme yöntemi olarak yeni bir çığır açacan Astropay, artık Arya Bilişim güvencesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde!

Astropay Card fiziksel olan bir kart değildir.

Dolar (USD) kurunda

16 haneli bir kart numarasından ibaret

Yanında CVV (güvenlik kodu)

Ve son kullanım tarihi

ile oldukça güvenli bir ödeme yöntemidir. Kartınız ile alışveriş yaparken kartınızın 16 haneli numarasını, CVV güvenlik kodunu ve kartınızın son kullanım tarihini ve kaç dolar ödeme yapmak istediğinizi belirtir ve ödeme yapmak istediğiniz websitesinin kurundaki değerini anında görebilir ve size sunulan kurları aynica takip edebilirsiniz.


Astropay Kart’ın bir diğer özelliği ise kalan bakiyenizi takip edebiliyor olmanizdir. Kartın son kullanım süresi geçmediği sürece ilgili platformda kartinizda ne kadar bakiye kaldığını görebiliyor ve alisverislerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz.


Astropay card tek kullanimliktir. İlgili bakiyesini bir defada yada birden fazla, parça parça harcadıktan sonra kartınız harcanmış olur ve tekrar aynı şifreye bakiye eklemek söz konusu değildir. Astropay card bakiyeleri 25 dolar, 50 dolar, 75 dolar, 100 dolar, 200 dolar ve 500 dolar değerlerinde satılabilmektedir.