Google Adsense Nedir?


Google Adsense bir reklam ağı bütünüdür. Bu ağ 2 gruptan oluşmaktadır. Reklam yayınlayanlar ve reklam verenler(Adwords) olmaktadır. Size ait olan bir sitede google adsense reklamlarınızı yayınlayabilmeniz için ilk önce bir reklam hesabınız olması gerekmektedir.


Google bu konuda oldukça titiz olduğu için birkaç reddedilme cevabı veya cevapsız kalabilirsiniz. Bu adsense hesabı alımı konusunda internette bulduğum ve gerçekten işe yarayan bir ipucunu da sizinle gene bu yazı altından paylaşacağım.


Google Adsense ile İnternetten Para Kazanılır mı?
İnternetten doğruluk ve yüksek meblağlar kazanmanın en güzel yolu olarak bu servisi size tavsiye edebilirim. Yalnız bu reklam yayınlarına başladığınız da sadece onaylı bir adsense hesabına sahip olmanız yeterli olmamaktadır. Ayrıca ziyaretçi sayısı yüksek bir siteye de sahip olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak site kurma eğitimi alabilirsiniz.


Zeki bir insanın düşüneceği gibi ben tıklarım kendi reklamlarıma gibi bir düşünceye kapılır iseniz eş zamanlı olarak 1 gün içinde banlanma işleminizi de düşünmüş olursunuz. Google gibi bir dev tabi ki kötü amaçlı kullanımlara bir önlem almakta ve sisteminin gelişmişliği sayesinde bunları hemen fark etmektedir.