Reklam biçimleri

Genel Reklam Biçimi bu gibi görünüyor:


Reklam metni özellikleri


Başlık maksimum 25 karakter, boşluklar dahil


Boşluklar dahil Açıklama Satırı 1 35 karakter max,


Boşluklar dahil Açıklama Satırı 2 35 karakter max,


Görünen URL 35 karakter maks


Hedef URL 1.024 karakter max


Arama Ağı'nda reklam rütbe için formül Kalite Puanı ile çarpılmasıyla Tıklama Başına Maksimum Maliyet olduğundan, Kalite Puanınızı artırmak için önemlidir. Daha yüksek Kalite Puanı ile daha yüksek bir sıralama var ama aynı ödeme.


Reklamlarınızın Reklam Önizleme ve Teşhis aracını kullanabilirsiniz çalıştırıyorsanız görmek için. Eğer reklamlarınızı arama yaparken Reklam Önizleme ve Teşhis aracını kullanın yoksa tıklamalar nedenle TO düşürmeden gösterim sayısını artırarak riski. Düşük bir TO gibi sık geldiğince reklamın yayınını engelleyebilir.


Kampanyanızı çalıştırmadan önce özel teklifler belirlemek ve zorlayıcı metin oluşturmak gerekir. Ancak, "Burayı tıklayın" ya da Google Politikası ihlal nedeniyle izin verilmez ", bu" falan gibi Eylem öbekleri arayın. En iyi uygulamalar, bir reklam metni çalışırken ürün / hizmet, herhangi promosyonlar ve özel teklifler fiyatı dahil etmektir. Google yapmak ve reklamınızı biçimlendirirken yapmayacağım şeyler geniş bir listesi vardır. Bir e-posta gelen kutusu bildirimi taklit edilmemelidir. Sahte arkadaş ve ezilme istekleri de üzerine kaşlarını edilmektedir.


Reklam uzantıları bir kampanya tanıtmak için iyi bir yoldur. Tipik bir reklam uzantısı google +1 dir. Web 1s + zaten reklamlar gösterilir etti. Başka bir uzantı tipi bir konum uzantısıdır. Bu nerede bulma yerel müşterilere yardımcı olmak için iyidir. Eğer teklif ayarlamaları etkinleştirmek ve mobil cihazlar için daha yüksek teklif verebilirsiniz mobil cihazlarda daha fazla maruz almak için. TrueView video formatı kullanıcı görünümü reklam modeli başına maliyet üzerinden video reklamı görür yalnızca ödeme yapmanızı sağlar.


Bütçeler ve teklif verme
En Tıklama başına Maliyet olduğunu TBM ile başlayalım. Maksimum TBM reklam başına ödemek istediğiniz en yüksek tutardır. Yalnızca sonraki en yüksek teklifi üzerinde 0,01 ödeyecek çünkü normalde maksimum miktarda ödemez. Click başına Google müzayede fazla dönüşüm olacak inanırsa daha yüksek teklif Geliştirilmiş Maliyet yapabilir (izleyici satın almak veya dönüştürmek için daha büyük olasılıkla yani). TBM temel amacı gibi birçok tıklama bütçeniz dahilinde olabildiğince üretmektir. Manuel TBM için, bu ücretli bir tıklamayla türetilen ortalama kar olduğunu. Google bir dönüşüm ya da bir satın neden daha az olasıdır TBM tekliflerinizi düşürür bile Akıllı Fiyatlandırma olduğunu. Görüntülü Reklam Ağı'nda düşük bir TO Arama Ağı Kalite Puanını etkilemez. Onlar ayrı.


CPM bin gösterim başına maliyet. Eğer Arama Ağı seçti ve sadece Display ise bu mevcut değildir. Görüntülü Reklam Ağı için CPM ve CPC hem de izin verilir. CPM ve CPC Google reklam 1000 gösterim aldığınız kaç tıklama tahmin birbirleriyle yarışırlar zaman, yüksek tıklama oranı ile daha iyi bir reklam konumu olacaktır.


Dönüşümler bütçe için başka bir yol bir kampanya vardır. CPA veya Maliyet Başına Toplama o bir eylem, tipik olarak bir satın almak için aldı para miktarıdır. EBM düşük olsa bile, bu mutlaka olabilir gibi çok para kazanmak anlamına gelmez. Düşük EBM da düşük satış hacimleri varsa, o zaman genel bir kâr daha yüksek bir EBM ve daha hacminden daha az olabilir. Eğer EBM teklifini yükseltirseniz basit satış ekonomi ... daha dönüşüm anlamına gelebilir. Eğer EBM teklifinizi düşürmek Eğer daha az dönüşüm anlamına gelebilir.


Ölçüm ve optimizasyon
Orada ilk adım size hedeflerinize ne sormaktır. Tıklama almak için hedefi kadar basit değildir. Birçok iş tıklandıktan sonra ne istiyoruz. Tıklama muhtemelen nihai hedef değildir ... iyidir.


Dönüşüm izleme istenen davranışı bir araya geldi olup olmadığını görmek için basit bir yoludur. Arama bir reklamı tıkladığında sonra bir arama yapan kullanıcının bilgisayarına bir çerez yerleştirir. Çerez otomatik olarak 30 gün boyunca sona eriyor. Bir dönüşüm sonra bir dönüşüm tıklama tarihte anahtar kelime yansıtılır (dönüşüm sayfasındaki arama toprakları) oluşur 30 gün boyunca herhangi bir noktada olursa. Tıklama dönüşüm başına bir ve tıklama dönüşüm başına may: dönüşüm tıklama iki türü vardır.


Arama de kodu kullanın ama onlar daha fazla bilgi ve neler olduğunu net bir görüntü elde kaçmaktadır. Bir ara huni, ilk tıklama analizi, destekli dönüşüm, üst dönüşüm göstermek tıklama ve izlenim, üst yolları, gecikme, yol uzunluğu ve son tıklama analiz yardımcı olacaktır.


Ve ben şu an için çalışıyorum Elbette Google Analytics ... umarım kısa zamanda tanıya götürecek geçmektedir. Ben bu konuda bütün bir kitap yazabilirim. Ama bu benim test değildi ...


Performans, kârlılık ve büyüme
Kalite Puanı, bakmak başlıca şeylerden biri olmalıdır. Bu daha fazla tıklama almak reklamları göstermek için Google'ın en iyi çıkarınadır. Her hesap kampanyanın genel performansa dayalı bir kalite puanı kazanır. Kalite Puanı Reklam Sıralaması büyük bir parçasıdır. Bu kalite puanı anahtar kelime düzeyinde ayarlanır ve maç türünü etkileyen bir faktör değildir dikkat etmek önemlidir.


TO bir faktör kalite puanı dayanmaktadır olduğunu. Ekran ağda düşük bir TO Arama Ağı Kalite Puanını etkilemez. Arama Ağı'nda Reklam Sıralaması Kalite Puanı ile çarpılmasıyla benim Maksimum TBM belirlenir. Kalite Puanınızı artırmak için tek yolu hedeflediğiniz anahtar kelimelerle alakalı olduğundan emin olmak için açılış sayfasını düzenlemek için. Daha yüksek Kalite Puanı reklam daha fazla para anlamına gelebilir daha yüksek bir ortalama konumu kazanmak anlamına gelir. Kalite Puanı ve Reklam Sıralaması birisi reklamınızı tetikleyebilecek bir arama giren her zaman yeniden hesaplanır.


Kalite Puanını belirlemek için bir diğer faktör reklam araştırıcısı ne kadar ilgili olan alaka olduğunu. Size reklam araştırıcısı için yararlı kanıtlamak mı? Negatif anahtar kelimeler kullanarak genellikle Kalite Puanını arttı alaka artırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca Google açılış sayfası hızında bakacağız. Açılış sayfası hızı önemli olduğunu olmayan bir google nedeni de vardır: pazarlama uzmanları uzun bir yükleme süresi daha yüksek bir sıçrama oranı anlamına katılıyorum. Sadece Google Adranks için kendinize zarar ama sinir bozucu, potansiyel müşteriler vardır. Kalite Puanını etkileyecek bir diğer faktör hesabı tarihidir. Google'ın en iyi uygulamaları kullanarak bir üne kadar inşa Kalite Puanını artırılması faydaları olduğu söyleniyor.


Birden çok hesabı yönetme
MM hesaplarının bir hiyerarşi gibidir. AdWords hesaplarını çalışabilir bir "şemsiye" hesabı olarak adlandırılır. MM hesapları müşterileriniz için farklı hedefleri bakmak için basit bir yol sağlar. Sen güzel bir gösterge tablosundan tüm müşterilerine bakabilirsiniz. Bir MM ile birden fazla kez giriş gerekmez. Tek bir oturum açma ile hesaptan hesaba atlayabilirsiniz. Ayrı işletmelerin korunmasına yardımcı olmaktadır. Yönetici Access Read Only Access farklı erişim düzeyleri vardır. Yönetici Erişimi en kontrolünü olurdu. Oradan çağlayanlar.


Yönetici Tanımlı Harcama MM panelin altında bütçeleri yönetmek için bir kişi sağlar. Bu kolay birden fazla hesabı yönetmek için yapar. Bu ayarlama bir gerçek kişi ile çalışmak gerektirir !!! Yönetici Tanımlı Harcama durum bir ajans olması gerekir. Ajans müşteri öder değil çünkü. Önce bir Yönetici Tanımlı Sipariş kurmak gerekir. Sadece bir itemised aylık fatura Yönetici Tanımlı Sipariş (yuk faturaları) vardır denir.


MM hesapları seviyelerinde düzenlenmektedir. Bu bir alt düzey MM başka bir alt düzey MM'yi tutmak olması mümkündür. Eğer hesaplarınızı istediğiniz kadar karmaşık ya da basit seçim olsun. Diğer hesapları görmek için birinin yeteneğini sınırlamak istiyorsanız, yani diğer işletmelerin ... sonra yeni bir MM hesabı oluşturun ve ana bir bağlamak gerekir. Sen yeni MCC içine hesapları taşıyabilirsiniz. Bu sahibi yeni MM hesabına değişiklik yapma sağlayacaktır. Ben bu yapmak için resmi Google yolu olduğuna inanıyorum.


Deneyler ve Muhtelif
Google sürekli test ile deneme istiyor. Bu size ve Google hem de mutlu etmeli fazla dönüşüm oluşturmanıza yardımcı olur. Bir önemli terim sadece tıklama sayısına bölünmesiyle dönüşüm sayısı dönüşüm oranıdır. Yüksek dönüşüm oranı tıklama ilgili olan ve daha yüksek bir AdRank yol açabilir gösterir. Tıklama başına Maliyet farklı Dönüşüm başına maliyet (TBM) dönüşüm oranına bölünmesiyle Tıklama başına ortalama maliyeti hesaplanır. Dönüşüm başına maliyet, her müşterinin gerçekten sonra ne olduğudur. Ne kadar belli bir eylem yapmak için kimse ödemek gerekiyor? Dönüşüm başına maliyet cevaptır. Daha önce bir web sitesinde dönüşüm kod yerleştirmek için nasıl tartışıldı. Google Thank You veya Onay sayfasındaki dönüşüm kodu yerleştirmek önerir.


Experimenting Google'a önemlidir. Yardımcı olan bir araç, tekliflerinizi artırmanız durumunda nasıl bekleyebilirsiniz daha birçok tıklama size anlatacağım Google Teklif simülatörü. Bu kampanya için bir bütçe kurma yararlıdır. Bir noktada tıklama teklif değerinde olduğu dönüşüm başına çok pahalı hale gelmelidir. Yoksa tüm olası tıklama satın aldı.


Google minimal de bir AdWords Deney verileri toplamak için yaklaşık bir hafta sürer düşündürmektedir. Mümkünse Google ayrıca bir ay önerir. Siz yardımcı Kampanya Denemesi aracını kullanabilirsiniz. Reklamlarınızı test zaman eşit başlamak için için döndürme ayarlamanız gerekir. Daha sonra istediğiniz zaman dönüşünü değiştirebilirsiniz. Google bir reklam testi için tıklama en düşük miktarı gibi reklam başına 300 tıklama önerir. Onun daha kolay matematik hesaplamalar yapmak çünkü bir yan not reklam başına 1.000 tıklama kullanın. Google dönüşümlere odaklanan bu yana Google bir reklam testi için minimum olarak en az 7 dönüşüm önerir farkında olmalıdır. Ben genellikle tekrar matematik ile yardımcı olur 10 kullanabilirsiniz.