AdWords Gözlüğü açık artırma platformu adıdır. PPC pazarlama Google'ın sürümü. Fikir izleyicilere alaka aracılığıyla reklam. Google'ın SERPs dışında reklamların görüntülenmesine diğer birçok yerler vardır. Google Arama Ağı ve Google Görüntülü Reklam Ağı: AdWords başlıca iki bölümü vardır.


Daha fazla ürün / hizmet, müşteri sadakati, nişan, ve markalaşma satmak: Görüntülü Reklam Ağı için bunu kullanmak isteyen dört nedenleri vardır. Youtube Görüntülü Reklam Ağı'nın bir parçasıdır. Birçok kişi ilk başladığınızda Görüntülü Reklam Ağı kapatarak önerecektir. Görüntülü Reklam Ağı kullanarak iyi Başlarken Arama daha becerileri farklı bir dizi alacak.


Herhangi bir Google ürünü kullanmadan önce bir Google hesabı oluşturmanız gerekiyor. Bu hesap tüm ürünler Google için evrensel giriş olacaktır. AdWords ile Hesap kurarken size para ve zaman seçtiğinizde dikkatli olun. Hesap kurulduğunda onları değiştiremezsiniz çünkü. E-posta, kullanılan adres, dedi adresi için şifre ve fatura bilgileri tüm Adwords hesap düzeyinde bulunur. AdWords için şifrenizi değiştirdiğinizde, vb gmail, google sürücü, dahil olmak üzere her şifre değişikliği


Google AdWords kullanarak potansiyel müşterilerine sunmak ürün ve hizmetleri ekranı yardımcı olacaktır. Belli bir ürünü satın almak için ve hizmet seçecek istiyor şans birisi artırır. Ben internet satış ve kurşun üretimi karşılaştırın. Bu bir sayı oyunudur gibi soğuk çağrı çok benzer.


Hesap yönetimi
MM üst düzeydir. MCC etkileyen şey tüm hesaplarını etkiler. Hiyerarşi MM> Hesap> Kampanya> ReklamGrubu> Reklamlar olduğunu. Google en Hesap, Kampanya ve Reklam Grubu seviyeleri üzerinde duruluyor. Sen e-posta adresi, şifre, ödeme bilgileri nerede olduğu hesap düzeyine aracılığıyla google ödeme. Hesap yönetimi tüm fikri organize olmaktır. Google organize AdWords hesaplarını seviyor. Google Yüksek Kalite Puanına sahip iyi organize hesapları ödüllendirir.


Eğer bütçeleme ve hedefleme yerlerde kampanya düzeyidir. Bir kampanya kurmak çok uzun sürmüyor. Ana fikir Kampanyalar altında olan tüm reklam grupları için geçerli ayarları belirtebilirsiniz olmasıdır. Sen en az 10.000 kampanyaları olabilir. Google, her reklam grubu bir tema olmalıdır oldukça kararlıdır. Anahtar kelimeler birbirleriyle ilişkili olmalıdır. Tema bu ilişki.


Kampanyalar üç tipi vardır: Arama ve Ağlar görüntüler; Sadece Ağ ara; ve yalnızca ağ görüntüler. Gerçek reklamlar ve anahtar kelime tetikler nerede olduğunu reklam düzeyidir. Reklam grubu aynı reklamları ve anahtar kelimeleri içerir. Bu başlangıçta grup temalar ve fikirler beyin fırtınası için iyi bir fikirdir.


Kampanya ve reklam grubu yönetimi
Kampanya düzeyinde size bütçeleme ve hedefleme endişe ediyor. Her kampanya benzersiz bir ad gerekiyor. Bu benzersiz ad herhangi bir şekilde AdWords açık artırması etkilemez. Reklamlar nerede görüleceğini Kampanyalar belirler. Kampanyalar için en önemli şeylerden biri onları optimize ediyor.


Eğer yeni bir ürün veya hizmet var ve bunu teşvik etmek isterseniz yeni bir kampanya oluşturmanız gerekir. Bunu izlemek ve gerekli değişiklikleri yapmak için ayrı bir günlük bütçe ayırmalıdır. Yeni bir kampanya yapmak için nereye gitmeli Kampanyalar sekmesi. Varsayılan seçeneği altında reklamlarınız her yerde bulunabilir. Işinize bağlı video / mobile / vb yapmayı tercih edebilir.


Fırsatlar sekmesi oldukça yararlıdır. Yeni anahtar kelimeler bulmak için kullanabilirsiniz ve bütçe ne olması gerektiği genel bir fikir edinebilirsiniz. Bu kampanya performansını artırmak için yollar önerir. Fikirler, Kampanya teklif simülatörü ve rekabeti analiz: sekmesi üç araçları sağlar.


Kampanya İzleme birçok nedenden dolayı önemlidir. Başlıca nedeni para kazanmak. Vb dönüşüm, gösterim, bir hedef belirlemek ve hedeflere ulaşmak ister izlemelidir. Google AdWords kampanyaları ölçülebilir ve hemen bir etkisi oluşturabilir. Sürece hesaplanan yatırım getirisi pozitif olduğu gibi, tüm trafiği yakalamak için deneyebilirsiniz. Kar satışları ve sadece marjlarının hacmi nedeniyle olabilir. Siz gelecekte başlamak için kampanyalar planlayabilirsiniz. Bunu zaman "bekleyen." Diyecek Bu tatiller için önemlidir. Eğer Yatırım Dönüş kontrol yardımcı ortalama günlük bütçeyi kullanma. Sen anahtar kelimeler ve diğer faktörler ile deneme ve başarı bulabilirsiniz zaman bütçenizi artırabilirsiniz. Ortalama günlük bütçe aşağı maliyet tutmak yardımcı olur. Eğer sert pazara hazır olana kadar maruziyetten sınırlandırarak yapar.


Standart Bütçe dağıtım yöntemi eşit günün kurs yoluyla reklam dağıtmak yardımcı olur. Sen pazara göre vb belirli zaman aralıkları, gece / gün, hedef teslim değiştirebilirsiniz. Reklamlarınızın tüm paralar (günlük bütçe) bitene kadar mümkün olduğunca sık gösterilir hızlandırılmış teslimat yöntemini seçerseniz. Optimize reklam rotasyonu ayarı AdWords en iyi performans gösteren reklamları seçmek ve çok iyi performans reklamlar üzerinde göstermek için güç verir. Bu ayarı altında en iyi performans gösteren reklamlar daha sık gösterecektir.


Görüntülü Reklam Ağı için sadece size dönüşümlerini artırmak hedefleri ve teklifleri bulmanıza yardımcı Görüntülü Kampanya Doktorunu kullanabilirsiniz. Zaten büyük bir bütçe harcanan bu özellikle iyi.


Yeni bir şey, diğer tür deney seçenektir. Bu bölünmüş testleri yapmak için izin verir. Sen birbirlerine karşı kampanyanın parçaları test edebilirsiniz. Yeni bilgi çalışmıyor anahtar kelimeleri değiştirmek veya kaldırmak için kullanılabilir.


IP İstisnalar reklamları görmesini cihazları önlemek için izin verir. Eğer rastgele şeyler tıklayan çalışanı varsa bu yararlı olabilir. Oldukça can sıkıcı ...


Arama Ağı
Arama Ağı'nda reklam yayınlamak için gerekli minimum metin, anahtar kelimeler, ve bir teklifidir. AdWords, her zaman birisi bir arama yapar ihalesi yeniden hesaplar. Anahtar kelime tekliflerini yönetmek kolay yolu için tıklayın seçeneği Başına otomatik Maliyet seçmektir. Bu zaman en az miktarda alır.


Arama Ağı'nda Reklam Rank Kalite Puanı ile çarpılmasıyla tıklayınız ödeyecek azami miktar ile belirlenir. Birisi reklamınızı tıkladığında Arama Ağı için ödeme yaparsınız. Negatif anahtar kelimeler zaman reklamınızı engellemek arama sorgusunda anahtar kelime bir kullanıcı türleri. Bir kampanya günlük bütçesini ulaştığında bu muhtemelen kaçırılan fırsatlar var demektir. Kesinlikle o gün için elde edilmiş olabilirdi reklam gösterimlerini orada cevapsız.


PPC Arama Ağı'nın üst reklam almak için ödeme yapabilirsiniz fikri etrafında döner. Bu organik doğal bir arama farklıdır. Web sitenizin izleyiciye ilginç değilse doğal aramalar için yüksek görünmüyor. Arama Ağı'nda potansiyel nitelikli müşteriler için ödeme yapabilirsiniz. Gibi lider nesil Sıralama.


O getirilemedi değil çünkü Arama Ağı'nda yapmanız gereken bazı şeyler vardır. Sen kötü amaçlı yazılım teşvik edemez. Sen izleyicileri aldatmak olamaz. Kişisel bilgi güvenliği geçersiz olmamalıdır. Spam kötü. Köprü sayfaları farklı sitelere izleyiciler göndermek yok yani izin verilmez. Park edilmiş etki terfi edilemez.


Etkili Arama reklamları basit ve alakalı. Siz sadece noktası yapmak 130 karakter var. Ve rekabetin sert olduğunu. Bir tema fikri gerçekten bir rol oynar budur. Bir tema olması zaten beyin fırtınası yaptım beri reklamı oluşturur. Eylem çağrısı izin verilmiyor "tık". Ama genelinde noktası almak için "download" "al" ya da benzeri başka kelimeler kullanabilir. Farklı aktifleştirilenler de izin verilmez. Sayılar ve Fiyatlar kuponlar yaptığı gibi iyi çalışır.


Dinamik Anahtar Kelime Ekleme kullanmak için eğlenceli tür. Sen bir parça kodu gerektirir. Ben şimdi bu ile deney yaşıyorum. Gerçekten bu konuda bu kadar bilmiyorum. Benim test değildi.


Ekran Hedefleme
Görüntülü Reklam Ağı'nda resim reklamlar için iki teklif yöntemler CPM ve CPC vardır. CPM markalaşma için iyi ve TBM dönüşüm için iyidir. CPM Google Görüntülü yalnızca yerleşim hedefli kampanyalar için kullanılabilir. Bir CPM teklifi 1.000 gösterim için ödemek istediğiniz tutardır. TBM Tıklama Başına Maliyet ve tıklama başına ödeme tipik biçimi olduğunu. Google Görüntülü Reklam Ağı başarı dönüşüm başına toplam maliyet cinsinden ölçülen gerektiğine inanıyor. Dönüşümler çoğu pazarlama kampanyaları için nihai hedeftir. Mümkün olduğunca düşük aşağı dönüşüm başına maliyeti almak için denemek gerekir. Birçok yönden dönüşümleri tanımlayabilirsiniz.


Otomatik ve Yönetilen: Görüntülü Reklam Ağı için yerleşimlerin iki türü vardır. Google belirlemeye yardımcı olur zaman otomatik olduğu siteleri ve içerik ne hisse seçtiğiniz anahtar kelime olarak aynı tema. Eğer görünmesini istiyorum hangi siteleri kendiniz için pick Yönetilen Yerleştirme olduğunu. Yalnızca Görüntülü Reklam Ağı'nda frekans kuafajı ve CPM kullanabilirsiniz.


Görüntülü Reklam Ağı'nda metin reklamlar, resim reklamlar, video reklamlar ve zengin medya reklamları çalıştırabilirsiniz.


Açılış sayfasının kalitesi Ekran Ağı Kalite Puanını belirlemede çok önemlidir. Bu tek ve en önemli faktördür. Açılış sayfası arama tıkladıktan sonra gördüğü budur. Bu aynı anahtar kelimeleri kullanarak ve ilgili olmaktan yoluyla gerçek reklama ilgilidir iyi bir açılış sayfası olması önemlidir.


Görüntülü Reklam Ağı geniş maç sadece; Bu nedenle hatalı yazımlar, varyantlar, vs gerekli değildir. Ekran hedefleme ölçüde içeriksel hedefleme denilen bir şey dayanmaktadır. Bu ipuçları size bağlamsal gördüğünüz zaman bir Görüntülü soru olduğunu. İçeriğe dayalı hedefleme Anahtar Kelimeler, Konu, Faiz Kategoriler ve Pazarlamaya dayalı eşleşen edilir. Bir Hodgepodge bu. Içeriksel hedefleme araçları otomatik olarak Google Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları için reklam grupları ve anahtar kelime listeleri oluşturabilirsiniz. Bir reklam grubu için anahtar kelime yanı sıra bir teklif önerir, çünkü bu oldukça serin. Ayrıca size reklam sırıtmak olabilecek potansiyel web siteleri gösterecektir.


Ekran anahtar kelimeler arama dışı reklamlar için kullanılır. Olanlar gibi görmek Examiner.com yerde ... .... Anahtar kelime miktarını sınırlayan bir tema daha iyi hedef yerleşimler yardımcı olabilir. Hem otomatik hem de yönetilen yerleşimler reklam gösterildi her sayfa için bir bağlantı gösteren bir URL listesi var.


Konular reklamları belirtilen konu ile sayfalarda görünmesini sağlayan bir hedefleme yöntemidir. Bu reklam ulaşmak genişletir. Konular anahtar kelimeler ve temalar bir karışım olup AdWords, reklamınız için alakalı yerleşimleri belirlemenize yardımcı olur. Sen reklam belirlenen konu ile ilgili içerik içeren herhangi bir sayfada görünecektir.


Pazarlama çeşit birini izleme gibi ... Bunu etkinleştirmek için, web hedef sayfada gömülü kod parçasına ihtiyaç olacaktır. Kodu sizin için bir izleyici listesini oluşturur. Bu çerez izleme kimliğinizi yapar. Birileri sizden bir şey satın aldığı pazarlama özellikle yararlıdır. Tekrar müşterilerin tüm kolay hedefler peşinde. Onlar tekrar tekrar aynı reklamı görmek gerek yok yani Ayrıca reklamların farklı tipleri ile birisini izleyebilirsiniz.


Ekran ağda bu oranı ile düşük bir tıklama arama ağı kalite puanı etkilemez olacağını bilmek önemlidir. Genellikle TO'nuzun nedeniyle yüksek satış hacmi ve düşük alaka ekran ağda düşük olacaktır.


Eğer tam olarak reklam görünecektir vs ne web sayfaları, videolar, oyunlar, seçmek için izin verir, çünkü başardı Yerleştirme Görüntülü Reklam Ağı için önemlidir. Web sitesinde bağlı olarak agresif teklif gerekebilir. Farklı web siteleri ve konumları farklı rakipleri olacaktır.


O bir dönüşüm sona olası olduğuna inandığı için Google otomatik tıklayın ihale Başına Maliyet azaltır zaman Akıllı Fiyatlandırma olduğunu. Reklam grubundaki anahtar kelime türü için dönüşüm AdWords 'geçmişini kullanarak Google rakamlar bunu.


Içeriği de tema alakalı nerede Görüntülü Reklam Ağı üzerinden Reklam Gruplarında hem anahtar kelimeleri ve yerleşimleri dahil ederek reklamlar sadece aldı belirli sitelerde görünür. Bu Görüntülü Reklam Ağı saldırmak için çok dar bir yoldur.


Son önemli şey, Google arama ve görüntüleme kampanyaları birbirinden ayrı tutmak önerir olmasıdır.


Dil ve yer hedefleme
Google istemci kullanan Google Arabirimi dil ayarları ile hedef reklamların dilini belirler. Fransa'da Örneğin kimse İngilizce dil tercihini ayarlar için daha sonra Rusya'da insanları hedef reklamları görürsünüz fakat reklamlar İngilizce olacaktır. Fransız hoparlörler hedeflemek istiyorsanız o zaman Fransızca ayarını dilini ayarlamanız gerekir. Sen dili hedef ayarlarını ayarlayarak bunu. Yer hedefleme için, kampanya düzeyinde değiştirebilirsiniz. Eğer konum hedeflemeyi kullanmak istediğiniz birincil nedeni satmak isteyen ülkeleri ve bölgeleri seçmek. Belki tuğla ve harç mağaza yardım biraz ihtiyacı var. Google konum hedefleme için kullanıcıların IP adresini kullanır.