Samsung Electronics?in Wi-Fi ve 3G bağlantılı kompakt sistem fotoğraf makinesi (CSC) GALAXY NX, ?Fotoğraf Önerisi? özelliği ile en favori mekanları sizin için seçerek, en iyi kareleri, en doğru yerde yakalamanıza yardımcı oluyor.

Fotoğraf tutkunları için alanında birçok yeniliğe imza atan Samsung?un akıllı fotoğraf makinesi Galaxy NX, benzersiz özellikleriyle mükemmel sonuçlara imza atmanız için tasarlandı. NX?in kullanıcılarına sunduğu farklılıklardan biri de Fotoğraf Önerisi (Photo Suggest) özelliği. Bu ilginç özellik, dünyanın neresinde olursanız olun, Wi-Fi veya 3G ile diğer kullanıcılar tarafından daha önce çekilmiş görselleri içeren geniş kitaplıklarla anında bağlantı kurarak, en iyi kareyi en doğru yerde çekmenize yardımcı oluyor.

?Fotoğraf Önerisi? özelliği ile yakındaki popüler mekanlar baz alınarak, heyecan verici yeni yerlerin fotoğrafları, öneriler listesinde kullanıcıların karşısına çıkıyor. Galaxy NX kullanıcıları, bu mekanları, ?favoriler/ziyaret edilecek yerler? olarak gruplandırarak, çekim için ideal alanları kolayca belirleyebiliyor.

Android desteğiyle, dopdolu bir fotoğraf deneyimi

?Android 4.2 Jelly Bean? işletim sistemi ile gelen Galaxy NX?le ayrıca, Android uygulama marketinden indirebileceğiniz farklı uygulamalarla fotoğraf makinenizi kişiselleştirebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflara özel efektler ekleyerek ve videolarınızı istediğiniz gibi montajlayarak görsel deneyiminizi zenginleştirebilir, 3G ve Wi-Fi özellikleri ile anında paylaşabilirsiniz.Daha Fazlası için Kaynak


Kaynak