Popüler resim paylaşım sitesi imgur üzerinden paylaşılan Galaxy S4 Active resimleri ve hikayesi oldukça ilginç. İmgur üyesinin anlattığına göre, belediye otobüsüne binen Galaxy S4 Active kullanıcısı telefonunu düşürdüğünü fark eder ve bir sonraki durakta iner.

Otobüse bindiği yere gelen kullanıcı, telefonunu asfalt üzerinde üstünden otobüs geçmiş olarak bulur. Telefonu o halde gören kullanıcı üzülerek telefonu eline alır ancak bir sürprizle karşılaşır. Ekranı parçalanmış Galaxy S4 Active hala çalışıyordu.

eBay?dan 150 dolara LCD dokunmatik ekran aksamını satın alan kullanıcı, Galaxy S4 Active?in ekranını kendisi değiştirerek kullanmaya devam etti. Resimlerde de göreceğiniz gibi cihazın üzerinden 15 ton ağırlığında otobüs geçmesine rağmen sadece akranı parçalanmıştı ve diğer iç bileşenlerinin hepsi sağlam duruyordu. Kullanıcı daha önce üstüne yanlışlıkla basarak bir iPhone kırdığını ve Samsun?un bu kadar sağlam telefon yapmasına şaşırdığını söylüyor.

Sonraki sayfalarımızda üzerinden otobüs geçmiş Galaxy S4 Active?in diğer görüntülerini inceleyebilirsiniz.Daha Fazlası için KaynakKaynak