Turizm işletmeciliği platformu olarak isimlendirebileceğimiz turizmisletmeciligi.com sitemiz ülkemizde eğitim veren üniversitelerin turizm işletmeciliği bölümünde okuyan öğrencilerin ortak paylaşımda bulunmalarına olanak sağlamaktadır. Sitemiz üzerinden kendi üniversitenizde okuyan kişilerle fikir alışverişinde bulunabilir ya da diğer illerde bulunan üniversite öğrencileri iletişim kurabilirsiniz.
Bu sayede turizm işletmeciliği bölümü hakkında bilgi edinmek isteyen ve tercihlerine yön vermek isteyen öğrencilerinde faydalanabilecekleri bir kaynak oluşturulmaktadır. Sitemiz bunlara ek olarak düzenli olarak turizm haberlerini paylaşmakta olup yine iş olanakları hakkında da öğrencileri bilgilendirmektedir. Taban puanlar bölümünde ise üniversite tercihi öncesi öğrencilerin açıkta kalmamaları adına bu bölümleri tercih edebilmeleri için sahip olmaları gereken puanları aktaran sitemiz her konuda ziyaretçilerinin bilgi ihtiyaçlarını karşılama amacı taşımaktadır.

Sizde turizm işletme bölümünü tercih etmek istiyor ya da bu bölümde okuyorsanız sitemizi ziyaret ederek eğitiminiz boyunca yararlanabileceğiniz online bir kaynak bulmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Yine turizm bölümünde okuyan öğrencilerin en çok ikilemde kaldığı konu olan staj konusunda da sitemiz destek sağlamakta olup hem turizm stajı hakkında bilgi vermekte hem de öğrencilerin staj başvuruları için bir yol gösterici olarak en doğru kararı vermelerine yardımcı olmaktadır. Sitemize internet adresimizi tıklayarak ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda facebook ve twitter gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden de paylaşımlarımızı günlük olarak takip edebilirsiniz. Tüm bunlar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.