Evet arkadaşlar şimdi size çok güzel bir oyun indirme sitesi tanıtacağım. Hemen adresi veriyorum : oyuncuu.net Bu sitede olan biten hakkında kısa bir yazmayı düşünüyorum şimdi.

Öncelikle siteye girenler farkedecektir ki site ağzına kadar oyunla dolu. Zaten site yıllardan beri açık. Herhalde 450-500 oyun vardır. Sitenin amacı ise zaten giriş kısmında söylediğim gibi oyun indirmenizi sağlamak. Oyunlar ise genellikle eski zamanların en zevkli oyunları. Ne demek istediğimi siteye girince anlarsınız. Yani öyle yüksek grafik çözünürlük oyunlardan değil, daha küçük ve basit ama çok eğlenceli oyunlar.

Oyunları şu şekilde oynuyorsunuz. Öncelikle emülatör programını siteden indirip kuruyorsunuz. Zaten her oyunun sayfasında ilgili emülatör var, tek tıkla kuruluyor. Ardından hangi oyun hoşunuza gittiyse indirip emülatörle açıp oynuyorsunuz. Hepsi bu kadar.

Özellikle 30 yaş üzeri oyun severler sitedeki oyunları illaki hatırlayacaktır. Zaten kim unutur ki atari oyunlarını. Bugünkü gb tutan oyunlara 1000 basar demiyor muyuz bir çoğumuz. Bu oyunları da sitede bulabilirsiniz.

Benden bu kadar. Geri kalanını zaten siz siteye girip oyunları oynayınca kendiniz söyleyeceksiniz. Şimdiden iyi oyunlar. Site adresini tekrardan yazıyorum Oyuncuu.Net