Arkadaşlar konu yazmayalı uzun zaman oldu , kişisel nedenlerden dolayı yazı yazamadım ancak görüyorum ki sitemizin günlük ziyaretçi sayısı hızla yükselmeye devam ediyor.Artık günlük rahatlıkla 350-400 kişi geliyor sitemize.En çok okunan konulara şöyle bir baktığımda önceden yazdığım "Facebook Ücretsiz Sayfa Beğendirme" adlı yazımın çok okunduğunu gördüm ancak o konumda anlattığım sistemin karmaşası ve doğru çalışmaması üzerine neredeyse bu sisteme benzer yeni bir site buldum ve bunu şimdi sizlere tanıtacağım.

Öncelikle sitemizin adı addmefast , sitenin dili İngilizce ancak İngilizce bilmenize gerek bile yok.Adamlar siteyi çok düzenli hazırlamışlar ve görsellerle desteklemişler.Benzer diğer sitelerde ki gibi karmaşa içinde olmayan bu sitede ücretsiz facebook sayfa beğendirme gibi birçok işlemi kolaylıkla yapabiliyorsunuz.Şimdi size biraz sistem hakkında bilgi veriyim.

Addmefast sosyal ağlarda ki profil veya sayfalarınızı kolayca ve ücretsiz büyütmenizi sağlayan bir sitedir.
Addmefast'da siteye üye olan diğer kullanıcıların facebook sayfalarını beğenerek , twitter hesaplarını takip ederek , google +1 vererek , web sitelerini ziyaret ederek veya youtube videolarını izleyerek kredi kazanırsınız.
Yukarıda anlatıldığı gibi kazandığınız kredileri sizde facebook sayfalarınızı beğendirme, twitter takipçi sağlama, web sitenize ziyaretçi çekme vs. gibi işlemlerde kullanabilirsiniz.(Bu konumuzda ücretsiz facebook sayfa beğendirmeniz için yapmanız gerekenler anlatılacaktır.)
Kredileri istediğiniz işlemleri yaparak kazanabilirsiniz , Addmefast sizi hiçbir sayfayı beğendirmeye zorlamaz size seçme hakkı tanır , sizler ilgi alanlarınıza uygun sayfaları beğenerek de kredi kazanabilirsiniz.
Üstelik şimdi üye olana 100 kredi hediye!

Hemen buraya tıklayarak üye olunuz

Arkadaşlar sistemi kısaca anlatmak gerekirse siz öncelikle bu siteye üye oluyorsunuz , daha sonra siteye üye girişi yapıyorsunuz ve diğer kullanıcıların sayfalarını beğenmeye başlıyorsunuz bu sayede de kredi kazanıyorsunuz , yeterince kredi kazandıktan sonra kazandığınız kredileri kendi sayfalarınızı beğendirmek için kullanıyorsunuz.Aşağıda ki linklerden nasıl üye olabileceğinizi ve nasıl sayfalarınızı ücretsiz beğendirebileceğinizi resimli anlatımımız sayesinde rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Şimdi gelelim ücretsiz facebook sayfamızı nasıl beğendireceğimize yukarıda ki linklerden siteye nasıl üye olabileceğinizi ve nasıl kredi kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.Daha sonra da aşağıda ki resimli anlatımımızı inceleyerek facebook sayfalarınızı nasıl büyültebileceğinizi görebilirsiniz.

*Resimleri yeni sekme de açarak büyültebilirsiniz.