Metal asma tavan sistemleri ofisler, oteller, havaalanları, metrolar, hastaneler, alışveriş merkezleri, yüzme havuzları, çamaşırhaneler, restaurantlar, spor merkezleri ve bankalar tarafından kullanılan şık ve dekoratif bir üründür.
Metal plakalardan oluşur. Taşıyıcı gereçlerle desteklenen bir yapısı vardır. Sistem kolay bir şekilde montajı sağlanır ve kolay bir şekilde çıkarılabilir yapısı sayesinde temizliği kolay bir şekilde yapılabilir. Bu sistem aynı zamanda mekân için gerekli tesisatların gizlenmesi için kullanılır. Örneğin su boruları, elektrik, doğalgaz, havalandırma gibi.
Bu tavanın say say bitmeyen ve kendini sevdiren bir çok özelliği mevcuttur. Dekoratiftir, yanmaz, darbeye karşı ve aşınmaya karşı dayanıklıdır, sökülür ve kolayca takılır, uzun süre kullanılabilir uzun ömürlüdür, silinebilir kir tutmaz dilerseniz boylanılabilir, nemden ısıdan etkilenmez, gelen ışığın daha çok ve her yere eşit dağılmasını sağlar.Antalya metal tavan
Bu metal tavanların birkaç modeli mevcuttur. Bu modeller plakanın çeşitliliğini ve düzenini temsil eder peki bu modeller nedir? İlk modelimiz Lay On Plaka bu plaka delikli veya düz görünümlü olup T24 taşıyıcı üzerine düz oturan metal tavan plakalardır. Bir diğer plaka çeşidimiz ise Lay In Plaka bu plakanın özelliği ise delikli veya düz görünümlü bir yapıya sahip olup T24 taşıyıcı üzerine sarkmalı oturan metal tavan plakalardır. Son plaka modelimiz ise Clip In Plaka bu plakamızı diğer plakalardan ayıran özellik ise gizli bir taşıyıcıya sahip olmasıdır. Bu sayede kafalarda bu nasıl böyle duruyor tarzı sorular yöneltmektedir.
Metal asma tavan eviniz güzelleştiren yüzüdür mekanlarını ferahlık , görüm ve ısı yalıtımı için kullanılmaktadırmetal tavan ustası metal tavan ugulamaMetal Asma Tavan | ELPARS D