Manjaro topluluğuna 0.8.11 pre2 KDE sürümünü duyurmaktan mutluluk duyarız. Bu sürümde LTS 3.14 Linux çekirdeği, en son kararlı sürücüler ve son Mesa paketlerini kullandık. Manjaro'yu kolaylaştırmak için geliştirdiğimiz grafik araçlarımızı inceleyebilirsiniz. 0.8.11 sürüm için tema değişikliği yaptık ve halen ince detaylar üzerinde çalışıyoruz. Bundan önceki birinci önizleme sürümünde bildirilen sistem ve tema düzeltmelerinin gereği yapıldı.

Manjaro Ayarlar Yöneticisi 0.2.3 sürümü ile karşınızda olacak. Bu araç ile ilgili detaylı bilgileri şu başlıktan inceleyebilirsiniz.

Bu sürümde ofis uygulamaları olarak Libre ofis yerine Calligra ofis karşınızda olacak. Bu sürümü Manjaro Kararlı Depolarından hazırladık. Gerçek ya da sanal bilgisayarlarda kurup dilediğiniz gibi test edebilirsiniz. Önizleme sürümü olsa da kararlı bir yapı ile karşılaşacaksınız. Yine de karşılaştığınız hataları bize bildirin, isteklerinizi bize bildirin, görüşlerinizi yazın. Böylece her sürüm bir önceki sürümden daha mükemmel olarak karşınızda olacak.

Manjaro-KDE 0.8.11 pre2 İNDİR - DOWNLOAD - DESCARGAR
_______
Sanal bilgisayarlar için şu ayarları yaklaşık olarak önerebiliriz:Diğer sürüm duyurularına şuradan bakabilirsiniz.

Kaynak: Manjaro KDE 0.8.11 İkinci Önizleme Sürümü Hazır