Düğün Hikayesi 'fotoğraf çekimi' düğün gününün öncesinden başlayarak, tüm günü kapsayacak şekilde profesyonel makinalar ve profesyonel fotoğrafçılar ile çekilmektedir.Düğün çekimi diğer çekimlere ziyade biraz daha sabır isteyen ve daha fazla vakit ayırılması gereken çekimlerdir. Düğün çekimlerinde çiftlerimizin yüzündeki tebessüme sebep olabilmek için bizlerde elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz.

Ömer Faruk UÇAK 2008 yılında hobi olarak başladığı fotoğraf macerasını 2009 yılında www.omerfarukucak.com sitesi üzerinde yayınlamaya başlamıştır.2009 yılının sonlarına doğru ise Düğün fotoğrafları çekimlerine ve profesyonel kariyerlerine son sürat devam ederek çok renkli işler çıkarmaya başlamıştır.
Düğün Fotoğrafçılığı , Stüdyo ve standart fotoğraf çekimi yapan düğün fotoğrafçılığına alternatif olarak kurulmuştur.

Düğün Hikayesi (Belgeseli) fotoğrafçılığı adı altında, Düğün günü içerisinde yaşadığınız tüm anlarda yanınızda olmak için ve bu anlarınızı ölümsüz yapmak için hizmet vermeye çalışmaktadır.

Ömer Faruk UÇAK 2001 yılından bu günümüze kadar onlarca düğün çekimi yapmıştır. Yaptığımız bu çekimlerde çiftlerimizin yüzünde oluşturduğumuz o güzel gülümseme ve samimiyet bizi bu işe daha sıkı bir şekilde sarılmamızı sağlamıştır. Standart basma kalıplar yerine yeni ve modern çalışmalar yapıyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarımızda bunlara güzel bir örnektir.

Düğün fotoğrafçısı hayatınızın en önemli ve en güzel anlarınızı kayıt altına alıp ölümsüzleştiren kişidir. Bir fotoğrafçı içinde en riski ve en zor olan fotoğrafçılık türüdür. Tekrarı olmayacak ve insanların hayatında sadece bir günü kapsayan bu gün için çok özverili çalışmak gerekiyor.
Yıllardır çiftlerimizin mutluluklarına şahit oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz. Biz profesyonel düğün fotoğrafçılarıyız ve mükemmel ekibimiz ile en sizin de mutlu gününüzde yayınızda olmak isteriz.

Sosyal Medya ve Web adresimiz aşağıdaki gibidir ;

Lütfen öncelikle bir fotoğraflarımızı ve profilimizi incelemenizi tavsiye ederiz.
instagram.com/omerfarukucak
www.omerfarukucak.com/
facebook.com/OmerFarukUcakGraphicDesignerPhotographer
Bizimle birlikte mutlu anlarını ölümsüzleştirmek isteyen bütün çiftlerimize şimdiden teşekkür ederiz.