Cardtek Group şirketlerinden CredoWork, dünyanın önde gelen veri koruma çözümlerinin global lideri SafeNet Inc. ile işbirliği yaptı. CredoWork bundan sonra SafeNet?in donanım ve yazılım ürünlerinin temsilciliğini yapacak. Bankacılık-finans sektörüne sunduğu güvenlik çözümlerini yaptığı yeni işbirlikleri ile güçlendiren CredoWork aynı zamanda kuruluşlara satış sonrası hizmet sağlıyor ve tek noktadan anahtar teslim servis sunmaya hazırlanıyor.

Pazardaki gücünü uluslararası işbirlikleriyle artırmaya devam eden Cardtek Group yeni anlaşmalar yapmaya devam edecek. Grupdaki şirketler bankacılık işlemlerinde teknolojinin kusursuz ve sorunsuz çalışmasını sağlayacak yatırımlarına devam ediyor. Bu stratejinin bir parçası olan SafeNet Inc. işbirliği ile bankacılık sektörüne veri koruma ürünleri satışının yanı sıra satış sonrası teknik destek hizmeti de verecek. Böylelikle hizmette 7/24 sürdürülebilirlik sağlanacak.

SafeNet Inc. ile gerçekleştirdikleri işbirliğinin prestij anlamında çok önemli olduğunu vurgulayan Cardtek Group Partner Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ziya Beceren, başarının yolunun işbirliklerinden geçtiğini belirtti. Daha kesintisiz ve sorunsuz hizmet için kuruluşlara karşı sorumlulukları olduğunu aktaran Beceren sözlerini şöyle sürdürdü: ?Sektörümüz itibariyle yaptığımız iş titiz ve hassas olunmasını gerektiriyor. Hizmetin kuruluşlar açısından gerçek anlamda tatmin edici olabilmesi için donanım-yazılım ve satış sonrası destek olarak tek elden verilmesi daha önemli hale gelmeye başladı. Bu şekilde hizmet kalitemizi artırdığımız gibi genişleyen iş ağımızla konumumuzu güçlendireceğiz. SafeNet HSM?leri ile hedefimiz bankacılık sektöründeki müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede artırmak.?Yüksek öneme sahip bilgilerin güvenliğini ve verilerin korunmasını sağlayan SafeNet Inc., dünya çapında günlük 1 trilyon dolar değerinde elektronik banka transferini sorunsuz şekilde gerçekleştirebilen kurumlar arasında yer alıyor. Şirket 100 ülkede 25.000?den fazla müşterisi için dijital kimlik, yazılım güvenliği ile 80 milyondan fazla donanım anahtarı ve sertifikalı güvenlik ürünleri çözümleri de sunuyor.Kaynak: https://webinyo.com/credowork-safenet...#ixzz2rDP7kUx5


Kaynak