MyBB 1.8 final sürümü resmi olarak duyuruldu. Türkiye'deki MyBB destek sitesi MCTR'den bir arkadaşın haberi ile bu gelişmeyi duyuralım.

1 Eylül 2014'de MyBB 1.8 resmi olarak mybb resmi sitesinde duyurulmuştur.
Yapılan açıklamayı elimden geldiğince çevirmeye çalıştım. Hatalarım olduysa mazur görün. Herkese hayırlı ve uğurlu olsun, darısı MyBB 2'ye inşallah..

İşte yapılan açıklama:
MyBB 1.8'i herkese sunduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz..

MyBB 1.8 Nisan 2012'den beri ekibimiz adına fantastik bir yolculuk olmuştur. Şimdi burada yaklaşık 2 yıl 5 aydır çalıştığımız ve beklediğiniz 1.8 sürümünü yayınlamış bulunmaktayız. Beklemeler uzun zaman almış olabilir ancak bunların değeceğine artık çok eminiz..

1.8'in çalışmaları devam ederken söylediğimiz gibi, bu sürüm MyBB 2.0'a bir köprü görevi görecek. Şimdi biz planlarımızı ve projelerimizi MyBB 2'ye göre yapıyor olacağız..

Farkettiğiniz mybb dökümanlar vb. kısımlar tamamen yenilenmiştir. Bu yeni tasarımda Justin S. ile beraber çalıştığımız için memnuniyet ve gurur duyuyoruz. Maalesef 1.8'te yeni şablon ve dökümanlar mevcut ama çoğu dökümanlar 1.8 sürümüyle uyumlu bir şekilde çalışabilecek.
Güncelleme kısmında önemli bilgiler mevcut. O da en kısa sürede Türkçe Çeviri paketi paylaşımımızda yayınlanacaktır. Paket içeriğinde nasıl güncelleme yapılacak, nasıl sorunsuz 1.8'e geçebileceğiniz hakkında makalelerimizde konu içine dahil olacaktır. Tekrardan herkese hayırlı ve uğurlu olsun. Daha iyi bir MyBB ile karşılaşıyoruz inşallah

Orjinal konu ve daha fazla bilgi:

MCTR Team.