Sharp, mükemmel bir ev eğlencesi deneyimi sunan, yüksek performanslı Kablosuz Hoparlörlere ve Ses (WiSA') Birliğiuyumlu Ortak Oynatıcıyasahip yüksek teknolojili 2014 ses ürünlerini tanıttı.Sharp'ın dinamik 2014 ses modelleri arasında beş adet Bluetooth ürünü var: Kablosuz Bluetooth'lu hoparlör sistemi, iki adet Bluetooth'lu ses çubuğu, Bluetooth'lu mikro sistem ve Bluetooth'lu yönetim bileşen sistemi. Ayrıca Sharp, NFC teknolojisiyle kolay eşleştirme imkanı sunan üç ürünü daha kullanıcıların beğenisine sundu.

'Sharp, kendisini çeşitli kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermek üzere, mükemmel ev eğlencesi ürünleri yaratmaya adadı' diyor, Sharp Electronics Marketing Company of America'da (SEMCA) Stratejik Ürün Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Jim Sanduski. '2014 ses ürünlerimiz Bluetooth ve NFC bağlantılarına odaklanırken, hiçbir şey kaçırmamanıza ve her şeyi duyabilmenize imkan sağlayan net bir ses deneyimi sağlıyor.'

Kablosuz Yüksek Kaliteli Ses ve Full HD Video

Sharp Electronics, Sharp'ın ilk WiSA (Kablosuz Hoparlör ve Ses) uyumlu ortak oynatıcı sistemi olan Sharp Ortak Oynatıcı ve Kablosuz Köprüyü tanıttı. Sharp Ortak Oynatıcı (SD-WH1000U), 24-bit/96kHz'de sıkıştırılmamış sesi ve Full HD (1080p) olarak videoyu kablosuz olarak iletebilen ilk ürün olma özelliği taşıyor. Sharp Ortak Oynatıcı, 2014 Uluslararası CES Yenilikçi Tasarım ve Mühendislik Ödüllerinin Yüksek Performanslı Ev Sesi Kategorisinde Onur Ödülünü kazandı.

Büyük Ekranlar İçin Büyük Ses: Ses Çubukları

Sharp büyük ekran alanında liderliğini koruyor ve bu büyük ekranlara eşlik edecek güçlü ses ürünleri de sunuyor. Sharp'ın en yeni ses çubuğu olan HT-SB602, 60" ve daha büyük düz ekran TV'lerde kullanım için eşsiz bir şekilde tasarlanmış. Bu 2.1 kanallı, 310-watt'lık ve kablosuz subwoofer'lı ses çubuğunda, net ve güçlü bir ev sinema sistemi sesi sağlayan modern ve eşsiz görünümlü bir sürücü yer alıyor. Dahili Bluetooth özelliği ve NFC ile kolay eşleştirme imkanı da sunuyor. Bu sistem bir TV altlığının önüne (TV için bir IR extender da içeriyor) yatay olarak koyulabiliyor ya da duvara monte edilebiliyor. Ürün ayrıca, çift HDMI giriş ve çıkışına, 3D ses desteğine, Dolby ve DTS dekoderine ve optik girişe sahip.

Evdeki Her Oda İçin Bluetooth Hoparlör Sistemleri

Sharp'ın 2014 ses modelleri arasında hem ev hem de ofis için, değişik zevklere hitap edecek şekilde tasarlanmış üstün Bluetooth Hoparlör sistemleri yer alıyor. GX-BT7, NFC desteğine ve sistem açıldığında mekanik olarak kayarak açılan iki subwoofer hoparlörüne sahip, hepsi bir arada 2.1 kanallı kablosuz, Bluetooth'lu bir hoparlör sistemi. Müziğin ritmiyle yanıp sönen mavi LED ışıklara sahip GX-BT7, USB ya da ses girişi vasıtasıyla çoğu cihazla birlikte kullanılabiliyor.

Bluetooth uyumlu olan DK-KP85P ince mikro sistem zarif ve küçük olması sayesinde ofis, çalışma odası ve yatak odası için mükemmel. Bu sistemde üst tarafa monte edilmiş bir Lightning bağlantı yeri, USB girişi, CD sürücüsü, ses girişi, AM/FM radyo ve iPad® standı yer alıyor.

Ürün yelpazesine yeni eklenen XL-HF202P modeli de, NFC özellikli Bluetooth, 100-watt'lık yönetim bileşen sistemi ve ayrı hoparlörlere sahip şık bir model. Üst tarafında yer alan Lightning bağlantı yeri ve USB girişi, CD sürücüsü, ses girişi ve AM/FM radyosuyla, bu gelişmiş ses sistemi neredeyse her ortam için mükemmel. Ayrıca ünitede Pro hoparlör bağlantı yerleri, video girişi, subwoofer çıkış terminali ve iPad standı bulunuyor.

Fiyatlar ve erişim

SD-WH1000U WiSA Uyumlu Evrensel Oynatıcı
Mayıs 2014'te pazara sunuluyor
VR-WR100U WiSA Uyumlu Kablosuz Köprü
Mayıs 2014'te pazara sunuluyor
HT-SB602 Ses Çubuğu
Mayıs 2014'te pazara sunuluyor
HT-SB30 Ses Çubuğu
Pazarda mevcut
GX-BT7 NFC Destekli Bluetooth Hoparlör
Mayıs 2014'te pazara sunuluyor
DK-KP85P Bluetooth Uyumlu Mikro Sistem
Ocak ayı içinde pazarda yer alması bekleniyor
XL-HF202P NFC'li Bluetooth Komponent Sistemi
Mayıs 2014'te pazara sunuluyor
CD-DH950P Mini Komponent Sistemi
Şu an pazarda mevcut
CD-DHS1050P Mini Komponent Sistemi
Şu an pazarda mevcut
GX-M10 Taşınabilir Ses Sistemi
Şu anda pazarda mevcut


Kaynak: https://webinyo.com/sharp-ces-2014te-...#ixzz2qNWTbDlh


Kaynak