Çocukların en çok sevdiği ve ilgiyle çizgi filmleri vasıtasıyla takip ettiği çizgi film karakterlerinin oyunlarını,Kahraman Oyunlarısitesinde bir araya getirdik. Ücretsiz olarak hizmet verdiğimiz bu çalışmada çizgi film kahramanlarının online oynanan flash oyunlarını derleyerek afacanların istifadelerine sunduk. Aklınıza gelebilecek tüm kahramanların oyunlarını derlediğimiz bu çalışmada özellikle çocukların fenomeni olduğu Caillou ve Pepee oyunlarına daha fazla ağırlık verdik.
Yumurcak TV'nin en çok sevilen çizgi filmi olan ve Caillou karakterinin günlük hayatından kesitlerin verildiği bu karakterimizin oyunlarına sayıca daha fazla yer vermeye çalıştık. Zira eğitici ve özellikle sosyal iletişim noktasında geliştirici bu karakterin oyunlarının da aynı çizgide olması bizi buna yöneltti. Kayu Oyunları şeklinde sınıflandırdığımız Caillou oyunlarını beğeneceğinizi ve çevrenizdekilere tavsiye edeceğinize inancımız tamdır. Eğitici oyunlarının yanı sıra boyama, puzzle, fark bulma, beceri oyunlarına da yer verdiğimizin bilinmesini arzu ediyoruz.

Bir diğer en çok bilinen ve takip edilenler arasında yer alan kahramanımız Pepee'dir. Çocuklar Pepee çizgi film karakteri ile hem eğleniyor ve hem de her bölümde yeni yeni şeyler öğreniyorlar. Bu eğlencelerinin internet ortamına taşınması için bizde Pepe Oyunları şeklinde sınıflandırdığımız yüzlerce oyunu ile küçük afacanların Pepee karakterinin online oyunlarını sağlıklı bir ortamda ücretsiz olarak oynamalarına fırsat tanımaya çalıştık. Bu çalışmalarımızın faydalı olması ümidiyle, hepinizi sitemize davet ediyoruz.