Nasıl Kayıt Olunur?


Üstteki resimde görüldüğü gibi kayıt Ol butonuna tıklıyarak gerekli bilgileri doldurdugunuzda yazdığınız Mail Adresinize gelen dogrulama ile hesabınızın kaydını tamamlamış olabilirsiniz.


Sistem Ne işe yarar? Nasıl Çalışır?


Sistemin kısaca mantıgı karsılıklı begeni yapmaktır. Sizler baskalarının facebook sayfalarını begenerek, youtube videolarını izleyerek KREDI kazanırsınız. Bu kazandıgınız kredileri sitenize eklersiniz. Siteniz her begenildikce veya videonuz her izlenildikce krediniz azalır ve begenme krediniz 0 olunca durur. Tekrar kredi kazanıp hesabınıza kredi ekleyebilirsiniz.


Nasıl Kredi Kazanırım?


Facebook sayfa begenerek, google +1 vererek, twitterde takip ederek, site gezerek, youtube video izleyerek kredi kazanabilirsiniz.


DIKKATLICE OKUYUNUZ! '' Nasıl Hesap Eklenir? ''


Ilk once Hesap Ekle'den sitenizi ekleyeceksiniz. Daha sonra Hesabına Kredi Ekle bolumunden sitenize kredi eklemelisiniz. Hesabınıza kredi eklemezseniz sayfanız begenilmez, videonuz izlenilmez. Hesabınıza ne kadar kredi eklerseniz o kadar begeni alabilirsiniz.


Hemen Kredi Kazanmak için Resimde görülen ''Kredi Kazan'' butonuna yada Kredi Kazan seçeneklerinden Facebook,Google,Twitter,Youtube,Site Surf teknigi ile Kredi Kazanabilir ve sizde Facebook sayfanızı , durumunuzu , abonelerinizi , Twitter takipçi ve durumlarınızı retweetletip , Sitenize hit kasabilir , google + verebilirsiniz en önemliside Youtube videolarınızı izlettirerek binlerce kez ve dakikalar içinde bir çok youtube para kazanma teknigi ile para kazanabilirsiniz.
Sitemizin Linki; SosyalBegeni
Tıkla Siteye Git


ZİYARETÇİLERİMİZ İÇİN :
sosyalbegeni.com