En hızlı adsense onayı alma yöntemi blogger ile blog açmaktır. Bunun için ilk iş yeni bir google hesabı açmaktır. Eğer daha önce bir başvurunuz olup reddedildiyse, o hesaptan iz kalmaması için tüm internet geçmişinizi temizleyin, parolalar dahil... Mümkünse ip adresinizi de değiştirin, mutlaka DNS adreslerinizi de değiştirin. Yeni google hesabını bu işlemlerden sonra açın. Yeni hesapla blogger.com sitesine girip blog oluşturma başvurusu yapın, basit anlatımlarla gerekli adımları izleyerek kesinlikle halledersiniz.

Blogunuzu açtıktan sonra günde 4 - 5 konu girin. Etiketleri güzelce ayarlayın. Açtığınız konularla ilgili video paylaşmanız gerekirse aynı hesapla bir YouTube kanalı açın ve videolarınızı bu kanala yükleyin. Kanal ayarlarınızda para kazanmayı aktif etmeyin şimdilik.

3 veya 4 gün bu şekilde blogunuzu içerikle besleyin. Artık blogunuzun yönetim panelinden para kazanma düğmesine tıklayarak karşınıza gelen adsense başvuru formunu doldurun. Göreceksiniz ki kısa sürede onayınız gelecek. Birkaç dakika içinde bile olabilir. 24 saati geçeceğini sanmam.

Adsense onayı aldıktan sonra da blogunuzu ve YouTube kanalınızı beslemeye devam edin. Hem kazanç hem de asıl siteleriniz için iyi bir paravan olan blogdan maksimum düzeyde verim alırsınız. YouTube kanalinizda da para kazanmayı aktifleştirebilirsiniz artık. Oradan da hem kazanç hem de videoların açıklama kısmına sitelerinizin ve içeriklerinizin linklerini ekleyerek hem backlink hem de reklam etkisi alırsınız.


Kaynak