Merhaba arkadaşlar;

Bu yazımızda eşleşen 3. taraf içeriği derdinden kurtulmanın bazı yollarını anlatmaya çalışacağım. Yıllardır denenmiş, kanıtlanmış bir yöntemdir.

En büyük dertlerden birisidir youtube için eşleşen 3. taraf içeriği.
Genelde ses, video yönetmeni, görsel içerik gibi konularda gelir 3. taraf içeriği eşleşmesi.

Her zaman ses için gelmeyebilir, bazen görsel içerik de bunun içine giriyor. Eşleşen 3. taraf içeriğini geçme yolları var; bunlar videonun genel hızı ile oynamak, içeriğin içine görsel temayı bozacak bazı resimler, videolar, introlar eklemek gibi yollardan geçiyor ama bunun için sağlıklı bir video edit programı kullanılmalıdır. Ben şahsen edius programını kullanıp çok eşleşmeyi değiştiriyorum ama bunun için zaman ayırmanız, yüklediğiniz videonun hit olacağına inanmanızla orantılı harcanan zaman...

Ayrıca youtube'un yeni müzik kütüphanesi eşleşen 3. taraf videolarda sesi değiştirmek için uygun olabiliyor ama bazen eşleşen değişse bile para kazanma aktif olmaya biliyor bunun yolu da müzik kütüphanesinden indirdiğiniz parçaların zamanları ve içeriği ile oynamaktan geçiyor. Bunun için de wavelab programını kullanmanızı öneriyorum. Bu proğramların hepsi profesyonel düzeydedir.

Bol ve Bereketli Kazançlar Dilerim

Kaynak