1992 Yılından bu yana su arıtma cihazları sektöründe hizmet veren firmamız deneyimli personeli ve kullanmış olduğu ekipmanlar ile her zaman müşteri memnuniyeti hedeflemiş bir şirkettir. Deyimli personellerimiz sizlere proje, su sistemlerinin dizaynı, imalatı, satış ve yedek parça konularında hakim olmakla birlikte sizlere servis konularında hizmet sağlamaktadır.

Satışa sunmuş olduğumuz su arıtma cihazı tamamen Amerika Chicago üretimi olmakla birlikte dünyanın en iyi su arıtma sistemi seçilmiş ürünlerimizdir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet alanlarımız arasında evsel içme suyu cihazları, ticari işletmelerin kullanabileceği arıtım cihazları, belli periyodik aralıklar ile değişmesi gereken karbon filtre sistemleri alanlarında sizlere ürünlerimizin satışını ve desteğini sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz günden bu güne kadar toplamda 50 ülke içerisinde 61 yıldır faaliyetlerimizi sürdürmekte olup 32.000 kullanıcıya hizmet sağlamaktayız.

Rainsoft su arıtma cihazları ile artık evinizdeki veya işyerinizdeki musluğunuzdan temiz, berrak, parlak, lezzetli ve en önemlisi güvenilir bir suyu içme şansı elde edeceksiniz. Rainsoft ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için kurumsal internet sitemize giriş sağlayabilir, su arıtma cihazları fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Rainsoft.com.tr