Merhaba beyler.10 Temmuz'da Yakın bir arkadasım sanarak hesabımın tüm bilgilerini bir bilgisayar korsanına verdim.Oda amacına ulastı soyleki hesabımdaki bana ait 2 tane alternatif maili silmiş ek olarak cep telefonumuda silmiş.Ve sonra hesabı iyice ele geçirmek için kendisine ait bir alternatif mail eklemiş.Bu hesabında şifresini değiştirmiş bir şekilde şifresine ulastım ama o alternatif maili kaldıramıyorum.Ticket açtım Microsofta boyle boyle durum var dedim.30 Gün içinde size bir mail atacağız bu maildeki linke tıklayarak alternatif mailinizi sıfırlayabilirsiniz dendi.İyi hoşta bu adamın sonucta bu hesapta bir alternatif maili var hesabın şifresini suan bilmiyor ama o maille değiştirebilir.

Ayrıca birde benim bu hesapta oynadıgım bir oyuna baglı diğer ad mailim vardı oyun ona baglıydı.Onuda silmiş o oyununda şifresini değiştirmiş.Suan oyunada erişemiyorum.Hesabıma erişip o maili tekrar aktive etmem gerek.İşte bunlarda adım adım ssler.

Hesap Ayarlarına ilk girince gelen ekran ( o @Gmail hesabı benim microsofta tickette benim olduguma dair belirttiğim hesap )

Evet Bendim dediğimde 8.8.2014 De bir mail göndericez diyor SORUM ŞU BU MAİL BENİM HESABIMA GELECEK DİMİ O ba****@hotmail.com adresine gitmeyecek dimi ?

Hayır ben değildim dediğimde ise bu ekran geliyor karşıma o hesabın tamamını girip oraya kod göndericez diyor ben tabi bilmiyorum o hesabın şifresini..

Evet beyler derdim budur.8 Ağustos'daki o mail benim bu hesabıma gelecek dimi ? zaten mail attılar aticaz diye ama bazı yazılar okudum tedirgin oldum sorayım dedim.Belki vardır bilgili veya tecrübesi olan birisi..