Alt Sayfalar, İçerikler Yazıları için Seo Çalışmaları

Siteler birçok alt sayfadan oluşur. Her alt sayfada seo kurallarına dikkat etmek gerekir. Alt sayfalara ana sayfadan bağlanılabileceği gibi adreste / simgesinden sonra alt sayfa adı yazılarak ta girilebilir. Her konuda bilginiz olması düşünülemez. Çok farklı konularda web sitesi hazırlamanız gerekir. Bir web sitesinin hazırlanması aşamasında seo çok önemlidir.
Örneğin sağlık, finans, mühendislik, alış veriş, tanıtım, organizasyon v.b. Tüm bu konularda bilgi sahibi olmak bir insan için düşünülemez. Ancak konu hakkında araştırma yapabilen kişiler kolaylıkla her alanda web sitesi hazırlayabilir.
Web sitesi konusu hakkında araştırma yaparken aşağıdakileri dikkate
almalısınız; Konu hakkında bilgi düzeyinizi sınayın. Kurumun konu ile ilgili kişilerinin fikrini alın. Konu ile ilgili tarafsız kişilerin fikirlerini alın. Çelişkili fikirler ile karşılaştığınızda ortak noktayı bulmaya çalışın.
Konu ile ilgili teorik uzmanların fikirleri ile uygulayıcı uzmanların fikirlerini alıp ortak bir nokta bulun. Son kararı kendiniz verin. Konu ile ilgili uzman kişilerin fikirlerine saplanıp kalmayın. Sonuçta tüm bilgileri harmanlayıp kendi düşünce pencerenizden sonuca varın.
Ancak kesinlikle araştırma yapmaktan kaçınmayın. Bilmediğiniz birçok konu ile karşılaşacaksınız. Araştırmanızı iyi yapaktan sonra yeteneğinizi ve bilginizi yansıtmak size kalmıştır. Artık Dreamweaver ve FrontPage bilginizi yansıtmanın zamanı gelmiştir. Sıradan bir site yapmak çok önemli değildir. Önemli olan profesyonel bir site hazırlayıp şirketin hedefini tutturabilmektir. Eğer internet üzerinden e-ticaret hedefliyorsanız mutlaka seo çalışması yapmalısınız.

Alıntı: https://tr.seoric.com/alt-sayfalar-icin-seo/