Merhaba arkadaslar , bugünkü yazımızda değişik fiyat kategorilerinde en alınabilir tabletleri sizler için inceleyeceğiz . Umarım yakın zamanda tablet alacak arkadaşlara yardımı dokunur .

0-400 tl
Arası Tabletler (Tadımlık) :


Burada inceleyeceğimiz tabletler genellikle 7 inch mütevazı özellikleri olan tabletlerdir . Ağır oyunlarımkasmadan oynayamazsınız ancak fünlük kullanımda hafif oyunlar ve film izleme internete bağlanma gibi temel özellikleri yerine getirebilirsiniz . karnelerin yeni dağıtıldığı şu sıralarda çocuklar için uygun fiyatlı güzel bir hediye olacaktır .


1-
Asus MeMO Pad HD 7 (299 tl)(En Ekonomik)


Yüksek teknik özelliklere sahip olan ASUS MeMO Pad HD 7 tasarımıyla da fazlasıyla şık. 7 inç boyutunda ekrana sahip olan tablet 1280×800 piksel çözünürlüğünde görüntü kalitesi sunuyor. Sadece görüntü değil ses konusunda da iddialı olan ASUS MeMO Pad HD 7 ASUS SonicMaster teknolojisini içinde barındırıyor.
Ön yüzünde 1.2 megapiksellik kamera bulunduran tabletin arka yüzündeki kamera 2 Megapiksel kalitesinde. 1.2 GHz gücünde performans sağlayan dört çekirdekli işlemciye sahip olan ASUS MeMO Pad HD 7 1 GB RAM

Kaynak