Meraba arkadaşlar
Aranıza yeni katıldım ve benim için bi hayli güç ve çözmeyi bir türlü becermediğim konu hakkında yardım istiyorum.
Ben 20 yasında Selçuk üniversitesi halkla ilişkiler ve tanıtım okuyan 3. sınıfa geçmiş öğrenciyim. tip, karizma vs yok. iyi konusabilen bir dilim var sadece.
12.sınıf yani lise 4 ün başında bana dünyanın en tatlı ve güzel insanıyla tanıştım. Basta ben onla çıkmak istedim ama ona bunu sölemedim. Ama o bir gün bana gelip sana karşı bişiy hissetmiyorum dedi. 1 ay sonra tekrar bana gelip sevgili olmak istediğini söledi. sevgili olduk 1 hafta sonra bana beni sevmediğini asla aşık olmayacağını söledi. peki neden devam ediyorsun dediğimde sadece istiyorum dedi ve 1 ay zar zor geçti. 1 ay sonra ygs sınavından 1 hafta sonra ayrılmak istediğini söledi ve ayrıldık. ayrıldıktan sonra mesaj attı konustuk falan ama bigün gerçekten sinirlendim ve ona küfür ettim. 5 dk sonra mesaj geldi seni seviyorum diye. tekrar barıştık en sonunda yaşanan seyler oldu ve dayanamadım, kendimi aşağılanmıs hissettim ve kötü bir şekilde ayrıldım. 2012 üniversite sınavından beri aklımda ve cıkmıyor. ayrıldığıma pişman değilim ama unutamıyorum onu istiyorum. Gelsin istemiyorum, korkuyorum ama fotograflarına bakmadan yapamıyorum. gerçek şu ki bir kere arama fırsatım oldu ve 10 dk 45 sn telefonda ben konustum sadece. bi daha benle o diye bir şey olmucak biliyorum. o da istemiyor ben de istesemde yapamacağımızı biliyorum. Ama o kafamda yer etmesi beni bitiriyor. benim dost diyebileceğim biri yok. arkadaş desen 3-5 kişi ve bunları onlara anlatamam anlatsam bile dikkatle dinleyebileceğini ve önemseyeceğini düşünmüyorum. seveni seven anlar ve size akıl danışmak istedim. aslında aklımda olan fikirleri sizin sayenizde açığa cıkarmak istiyorum. şimdiden yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar

Kaybolan Şehir Aşk Forumu'ndan Alıntı.