İngiltere, Amerika, Kanada gibi birçok ülkedeki dil okullarına, üniversitelere (doktora, master, lisans) ve diploma programlarına öğrenci gönderen RealEgitim.com, dünyanın en önde gelen dil okulları, kolejleri ve üniversiteleriyle birlikte çalışmaktadır.

Real Eğitim Danışmanlığı, birlikte çalıştığı tüm kurumları özen ve titizlikle seçer. Birlikte çalıştığı Yurtdışında Diploma, yetkili kurumlar tarafından akredite olmuştur ve bunun yanında yılların deneyimine ve bilgisine sahip olmasına özellikle dikkat eder.

Real Eğitim, sunduğu danışmanlık hizmetinin kalitesiyle de diğer firmalardan ayrılıp ön plana çıkmaktadır. Her bir öğrenci akademik başarısı, kariyer hedefleri ve ekonomik durumu göz önünde bulundurularak özenli bir şekilde değerlendirmeye tabi tutulur ve kendisi için en uygun programa başvurusu Real Eğitim tarafından yapılır, kabul mektubu kolaylıkla alınır, vize için başvurusu yapılır, vize alındıktan hemen sonra tercihlerine en uygun konaklama ve uçak bileti titizlikle ayarlanır ve öğrenciye gideceği şehir, program ve okulla alakalı oryantasyon bilgisi verildikten sonra uğurlanır ve gideceği ülkede bulunan temsilcilerimizle karşılanır ve eğitim süresince destek verilir. Bu sebeplerden ötürü Real Eğitim, Polonya'da Üniversite sektöründe Türkiye'deki en kaliteli firmalardan biridir.