Server Tanıtımları - Sizi Bekleyen ServerlerSite adresi: pvpserverler.org

Tanıtım sitemizde bulunan metin2, knight online, silkroad online, counter strike ve ogame pvp serverleri bulunmaktadır. Bu serverlerin her biri için bir değerlendirme tablosu var ve bu tabloya göre en iyi serverları sıralıyoruz. Server ararken bu kritere uyabilirsiniz. Çok sevdiğiniz server hakkında yorum yapabilir ya da memnun kalmadığınız bir server için bir yorum bırakabilirsiniz. Hatta daha önce yorum ekleyen oyuncuların değerlendirmelerini okuyum kriter şartlarınızın arasına ekleyebilirsiniz.

Pvp server oyuncularının pvp server tanıtımlarından yararlandığı gibi server sahipleri de sistemimize üye olup server ekleyebilirler. Ekledikleri serverın sayfasından aldıkları banner koduyla daha fazla oyuncuya ulaşabilirler. Her server için verdiğimiz profil bölümünde üyelerimiz yaptıkları olumlu veya olumsuz yorumları değerlendirerek oyunlarına işlem yapabilirler. Bu sayede oyuncuların istekleri doğrultusunda çalıştıkları için başarılı bir oyuna sahip olacaklar. Yine başarıyla birlikte gelen birçok aktif oyuncuya sahiplik edecekler.

Tüm bunların yanında server sahiplerini ve oyuncuları memnun edecek bir bölümümüz daha mevcut. Blog bölümümüzde gerek server sahipleri gerekse oyuncular için aydınlatıcı ve bilgilendirici birçok makale paylaşılıyor. Pvp serverlerde yaşanan sorunlara çözüm getirmeye çalışan kurulum bölümümüz birçok oyun kurucusu tarafından sık sık ziyaret edilmektedir. Ayrıca oyuncular da pvp server taktikleri adlı blog kategorimizden pvp serverlere uyum sağlama süreçlerini hızlandırabilir ve yeni şeyler kazanabilirler.

Pvp Serverler