Göğüs büyütme küçültmede en etkili yöntemler

Küçük göğüslere sahip kadınlar bunu bir sorun olarak görebilir ve bu sorunu ortadan kaldırmak için birçok yola başvurabilirler. Göğüs büyütme operasyonu ile vücudunuza uyan dolgun ve iyi göğüslere sahip olmak artık çok kolaydır. Büyük göğüslere sahip olan kadınlar ise bunu kendilerine bir sorun olarak görüp göğüs küçültme operasyonu ile vücuduna uyan doğal görünümlü mükemmel göğüslere sahip olabilirler. Göğüs küçültme operasyonu ile hayatınızda size sorun olan büyük ve sarkmış göğüslerinizden kurtulabilirsiniz.

Göğüsler kadınlık göstergesi olarak kabul edildiği için göğüsleri küçük olan kadınların bu durumu problem etmeleri gayet normal karşılanmaktadır. Göğüs büyütmede en etkili yöntem meme protezi yaptırmaktır. Cerrahi müdahaleyle takılan protezler göğüslerinizle ilgili yaşadığınız problemi ortadan kaldırmakta kesin çözüm sunabilir. Takılan protezlerle göğüslerinizde asimetrik bir biçim varsa bu ortadan kalkar. Küçükse takılan protezin oranıyla paralel olarak göğüsleriniz büyür. Göğüslerdeki sarkma ortadan kalkar ve vücudunuzdaki diğer bölgelerle göğsünüz arasındaki orantısızlık ortadan kalkar.

Göğüs büyütme operasyonları yaklaşık bir buçuk saat sürer. Operasyondan sonra aynı gün içerisinde taburcu olmak mümkündür. Yapılan işlemden sonra 6 hafta gibi bir süre içerisinde özel bir sutyen kullanmanız gerekiyor. Operasyondan sonraki ikinci gün işe başlamanız mümkün. Doktorlarınızın arzu ettiği aralıklarla kontrole gitmeniz de gerekebilir.

Protez takma haricinde eczanelerde ve çeşitli bitkisel ilaç satan kuruluşlarda göğüslerinizi büyütmeniz için haplar ve kremler bulmanız mümkündür. Fakat bunlar kesinlikle herhangi bir olumlu sonuç vermemektedir. Göğüs büyütme veya göğüs küçültme istiyorsanız mutlaka bir cerrahi operasyon yaptırmanız gerekmektedir. Ünlü cerrah Op. Dr. Fatih Dağdelen ile vücudunuza uyan doğal ve mükemmel göğüslere anında kavuşabilirsiniz. Onbeş yılın verdiği tecrübe ve yüzde yüz kişi memnuniyet ile çalışan ünlü cerrah Op. Dr. Fatih Dağdelen ile sizinde göğüsleriniz mükemmel olsun. Bikini giyinmekten, elbilerinizin daha kadınsı durmasına son!

Kaynak: G

dr-fatihdagdelen.com