Site adresi : teknolojikrali.com

Site için istenen fiyat : 200 tl

Sitenin aylık getirisi: Yok

Sitenin açılış tarihi: 2012 bir kac acıp kapattım. Domain yalnız hep yenilendi

Kategori, sitenin içeriği nedir: Web Master - Android - Apple - Film Ve Hersey

Günlük hit sayısı: 50 civarı

Ziyaretçi kaynağı: google,yandex,bing vs botlar her gün

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 2 pagarenk suanda 1

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Bütün içerik

Hosting dahil midir:evet

Banlı olduğu sponsor var mı:Yok

Banlı olduğu arama motoru var mı:Yok

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:Evet mybb ücretsiz zaten

Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok

Arkadaslar 2012 den beri sahip olduğum alan adımı, forumu komple bütün uğraşlarımı satıyorum. Burda herkes forumculuğu bilen insanlar, artık sıkıldım bu işlerden. Kafamı dinlemek istiyorum. Forumum bazı nedenlerden bazen kapandı tekrar açtım fakat domainimi hiç bırakmadım. 2014 Martta sona eriyordu fakat satılığa çıkaracağımı bile bile yeniledim. Evet arkadaşlar biraz forumdan bahsedecek olursak : mybb forum kurulmuş; tema, önemli eklentiler, seo (en güncel 1,6,6), Cloudflare vs. yani anlayacag

ğınız hiçbir sey yapmadan sadece Mart ayında sona erecek hosting tazeleyip yolunuza devam etmek düşüyor sadece size. Çok hit alan bir site degil fakat gercekten 2 kafadar olduktan sonra çok şey yapabilecek bir forum haline getirdim. Şu anda ben tek başıma birşeyler yapmaya çalışmama ragmen alexa değerlerim falan ortadır.

Reklam amacım yok site istediği kadar hit alsın. Ama bugun ama 1 sene sonra yine de satıcam. Link silinmesi gerekiyorsa yetkililer silebilirler.

Ulasım skype : djyusufgul5252 isteyene özelden numaramı da verebilirim sorun yok.