İZMİR OTO KİRALAMA

Türkiye'nin 3. büyük şehri İzmir'de kalabalık nüfus ve çeşitli istihdam alanları olması sebebi ile, oto kiralama ihtiyacı çok yoğundur.

Şirketler araç ihtiyaçları için, önceden işlerini geliştirmeye ayırabilecekleri sermayeyi hep araba satın alma yoluna gidiyordu. Yakın bir geçmişte, İngilizce aslı ile "Rent A Car" ya da Türkçe karşılığı ile "oto kiralama, araç kiralama, araba kiralama" firmaları ile tanışarak, çok daha uygun maliyetler ve küçük ödemelerle araç ihtiyacını karşılamaya başladı. Oldukça avantajlı olan araba kiralama uygulamaları giderek yaygınlaştı.

Oto Kiralama sektörü, 2011'in en hızlı büyüyen iş alanı olarak belirlendi.ERKOLAY OTO KİRALAMA - RENT A CAR2006 yılından beri, İzmir'de araba kiralama hizmeti veren firmamız ile, kiralık araba, transfer, filo kiralama, kurumsal araç kiralama, oto kiralama, rent a car ihtiyaçlarınızı karşılamaya talibiz.


8 yıllık aktif sektörel deneyimlerimiz ve referanslarımızla saygın bir rent a car firması olmak amacı ile, müşterilerimizin beklentilerine cevap vermede titiz çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

İzmir'in ilçeleri, Konak, Alsancak, Narlıdere, Aliağa, Selçuk, Seferihisar, Balçova, Bornova, Karşıyaka, Çeşme, Karabağlar, Gaziemir, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İzmir Otogarı, Denizli, Aydın, Manisa ve Ege Bölgesi'nde tüm firmalara kurumsal oto kiralama, filo kiralama hizmetimizi taşımaktayız. Bu bölgelerdeki firmaların ihtiyaçlarını karşılamaya talibiz.

Kaynak: İzmir Oto Kiralama