Son zamanlarda ödev ve bilgi araştırma adına yönelik bir çok İnternet sitesi açıldı. Açılmaya da devam ediyor.
Öğrenciler için nimet sayılabilecek değerde olan bu İnternet sitelerinin ne yazık ki tümü hedef bilgileri veremiyor. Yani öğrencinin zaman kaybına neden oluyor.
Ödev ve bilgi edinmenin yanısıra günümüzün teknolojisine ait bilgiler barındıran herkesin.net çoğu öğrencinin ve kişinin işine yarayabilecek içerikler paylaşmakta, sırf ziyaretçi kaynağı oluşturmak için yalan, yanlış bilgiler veren İnternet sitelerinin önüne geçmek isteyen herkesin.netnadir kaliteli bloglardan bir tanesidir.
Yeni kurulmasına rağmen kalitesinden ötürü olumlu yorumlar alan herkesin.net Futbol haberleri, oyunlar hakkında bilgiler ve bilgisayar programlarından ziyade İnternet alemine yeni katılan insanlar için de önemli bilgiler paylaşıyor. Bu bilgiler doğrultusunda kişiler kendini çabuk geliştirebiliyor.
Performans ve dönem ödevleri gibi zorlu derslerde öğrencilere kolaylık sağlayan bu özgün blogda Siyah Beyaz Ödev Kapakları , Renkli Dosya Kapakları, Hazır Ödev Kapakları bulunuyor.
Dil ve Edebiyat Bilgisi kategorisinin bulunduğu Herkesin.net İnternet sitesi kurmak isteyenler içinde resimli anlatımlar yapıyor. Ücretsiz blogger ve son zamanlarda çok popüler olan Wordpress'in gözde temalarını paylaşan blog yöneticileri, Google'da sıra bulma araçları gibi bir çok faydalı hizmetler vermekte.
Bir diğer konu ise arabalar, ilk modellerden tutun son modellere kadar araba tanıtımları bulunan bu blogda, bu arabaların ödül aldığı dallar bile yer alıyor.
Türkiye'nin tutkusu olan futbol da es geçilmemiş, UEFA Şampiyonlar ligi gibi dev organizasyonların yürütüldüğü maç sonralarında bile yorumcuları tarafından özgün yazılar ve haberler yer almakta.
Hemen hemen bütün konularda özgünlük yaratan bu blog, özellikle belirttiğimiz gibi ödev ve teknoloji bilgileri konusunda es geçilemeyecek bir blog olma yolunda ilerliyor.

Özgün içerikler bulunduran bu mükemmel blog zaten kendini, Google'dan gelen ziyaretçilerin yorumlarıyla ispat ediyor. Çöp siteler gibi hedef bir içerik oluşturup boşa vakit kaybettirmeyen herkesin.net her kesime hitap edecek içerikler ekliyor.
İnternet sitesinden ayrı Facebook'ta kurulan sayfadan da yayın yapmakta olan herkesin.net ilgi çekici paylaşımlarla kullanıcılarını tatmin ediyor.
Kalitesiyle pek yakında herkesten kendine söz ettirecek olan bu blog, eklenilen içeriklerle vazgeçilmez bir İnternet sitesine dönüşüyor.