Pony Oyunları Platformu
Site Adı: mylittleponyoyunlari.com


Amerikan yapımı olup Amerikada bayanların fenomeni olan My Little Pony ülkemizde de Minika Çocuk Televizyonunda yayınlanmaya başladı.
Kendini beğenmiş maceraperest Rainbow Dash, gerçekçi ve güvenilir Applejack, şarkı söyleyerek hoplayıp zıplayan Pinkie Pie, zarif, utangaç ve tatlı dilli Fluttershy, sihir yapan ve yardımsever Twilight Sparkle, tek boynuzlu olan moda tasarımcısı Rarity, krallığın üzerinden uçmaya bayılan Princess Celetia ve minik ejderha Dragon Spike gibi karakterlerin buluştuğu küçük kızların çok sevdiği bir çizgi animasyondur. Equestria ülkesinde barış içinde eğlenceli bir yaşam süren Ponylerin azılı düşmanlarına karşı başta Twilight Sparkle ve arkadaşları uyum elementlerini kullanarak karşı koymaktadırlar.


My Little Pony çizgi film karakterlerinden esinlenerek, özellikle Pony hayranları için internet ortamında boş zamanlarını değerlendirebilecekleri My Little Pony Oyunları projemizi hayata geçirmiş bulunuyoruz. Pony yapbozları, boyama oyunları, pony fark bulma, Pony macera oyunları gibi Pony Oyunları ile çocukların artık canı sıkılmayacak. İnternet ortamındaki tüm My Little Pony karakterleri kullanılarak oluşturulmuş oyunlar burada. Bu site içeriği sadece Pony Oyunu üzerine kuruludur. İnternet alemindeki tüm Pony oyunları bu sitede toplanmıştır.