AMD'nin benzersiz teknoloji sergisi CES 2014'te!

Dünyanın dört bir yanından teknoloji liderlerini Las Vegas'ta bir araya getiren 2014 Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı CES, AMD'nin benzersiz bir teknoloji sergisine de ev sahipliği yapıyor. Las Vegas Fuar Merkezi Merkez Binada CP2 sayılı bölmede yer alan AMD standında, 4K monitörlerde göz alıcı görüntüler, tabletlerden en yeni oyun konsollarına kadar çeşitli cihazlarda oyun deneyimleri, Microsoft Windows® ve Google Android uygulamalarını aynı anda destekleyen tüketici dostu yeni kişisel bilgisayarlar gibi cihazlar görücüye çıkıyor.

Gösterinin yıldızı olarak lanse edilen ve 360 derecelik çevreleyen bilişimin neler yaratabileceğini sergileyen Surround House 2: Monsters in the Orchestra gösterimi ise, AMD teknolojilerinin olağanüstü işlem gücünden yararlanarak sürükleyici, türünün ilk örneği bir etkileşimli ses ve görüntü deneyimi yaşatıyor.

"Bilişimin her yanımızı sarıp gündelik hayatımızı dönüştürdüğü bir dünyada yaşıyoruz" diyen AMD Global İş Birimleri Genel Müdürü Lisa Su, şöyle devam etti: "Yenilikçiliğin tam merkezinde yer alan AMD, 'Çevreleyen Bilişim' vizyonu doğrultusunda hareket ederek oyunlarda, yeni nesil bilgisayarlarda ve bulut bilişimde görsel açıdan en cazip, en sürükleyici deneyimleri mümkün kılıyor. CES'de müşterilerimiz ve ekosistem ortaklarımızla günümüz bilişimini tam anlamıyla baştan tanımlıyoruz."


Kaynak: https://webinyo.com/amdnin-benzersiz...es-2014te.html