Steganos Privacy Suite 14 Kampanyası

Steganos Privacy Suite programı içerisinde veri güvenliği, şifre yönetimi, e-posta şifreleme ve dosya yöneticileri gibi ihtiyaca yönelik araçlar sunmaktadır. Güvenlik konusunda antivirüs yazılımlarının yetersiz kaldığını düşünenlere, antivirüs programlarının yanında alternatif olarak kullanabilecekleri bir program.

Steganos Privacy Suite programı sayesinde şifre korumalı sürücüler oluşturabilir dilerseniz taşınabilir verilerinizi koruma altına alabilirsiniz. CAB dosyası ya da EXE dosyası olarak dosyalarınızı göndermenize olanak sağlayan program aynı zamanda veri yok etme seçenekleri bulundurmaktadır.

Yetkisi olmayan kişilerin özel veri dosyalarınıza erişmesini engelleyebilirsiniz. Hassas bilgileri şifrelemek ve gizlemek için kullanabileceğiniz program güvenli bir medya dosyası eklemenize olanak sağlamaktadır.

Windows geçici dosyalarını kaldırmanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca boş alan temiz ve bazı sabit diskleri temizlemek için zamanlama operasyon sağlamaktadır. Steganos Privacy Suite programı güvenli bir yerde dosyalarınızı saklamak ve şifrelemek için oldukça yararlı bir hizmettir.


Kampanya Sayfası

https://sharewareonsale.com/s/stegano...e%20Newsletter

( DOWNLOAD IT NOW Yazısına tıkladıktan sonra çıkan ekranda gerekli bilgileri doldurduktan sonra kampanyalı proğramı indirebilirsiniz.)

NOT: LİSANSI ALMAK İÇİN PROGRAMI İNDİRİP KURDUKTAN SONRA E-MAİLİNİZE GELEN POSTADA YAZAN LİNKE TIKLAYIN ( AŞAĞIDAKİ RESİMDE GÖSTERDİĞİM LİNKE ) KARŞINIZA E-MAİL İSTEYEN BİR SAYFA GELECEK ORAYA E-MAİLİNİZİ YAZIN LİSANS E-POSTANIZA GELECEKTİR.
SDN