Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar.
İlk olarak belirteyim amacım eleştiri yapmak değil önyargılarımı yıkıp android bir telefon almaya karar vermek.
Dolayısıyla size danışacağım....

Daha önce kullandığım android telefonlar, üst düzey cihazlar değildi haliyle memnun kalmamıştım.
Fırsatı bulduğumda ise bir iphone 5 aldım ancak zamanında çalındı.
Şimdi tekrar telefon alacağım ios işletim sistemine güveniyorum ancak iphone ekranı küçük geliyor. ve 6'yı beklemeyeceğim. İos kullanırken kısıtlamalardan bunalmıştım açıkçası. Şimdi HTC One M8 alayım diyorum. İphone 5s ile arasında kaldım şu sorulara cevap bulduğumda htc'de karar kılacağım.

Ama herkes; ''android 6 ay sonra kasar android telefon uzun zaman kullanılmaz çabuk bozulur, virüsler bulaşır telefon pert olur vs'' diyor. Bu doğru mudur? Bence samimi sözler değil bunlar sonuçta aynı fiyat aralığında cihazlar patır patır satılıyor. Benim ihtiyacım en az iki sene kullanmak, donma kasma vs çileler çekmemek. Aynı zamanda rom/root vs işlerden hiç anlamam beceremem yüzeysel kullanıcıyım, ek olarak bazen ücretli uygulama alırım.

Tüm bunları HTC One m8 karşılar mı sizce?
Şimdiden teşekkürler

Bu arada bir anket açtım telefon tavsiyeleri bölümünde, buna da katılırsanız sevinirim.
https://forum.shiftdelete.net/telefon...iyaslamak.html

Kaynak