Türkiye’nin İlk Seozone Bölgesi

Sosyal alanda her gün yeni teknolojiler, yeni iş olanakları ortaya çıkmakta ve bu sayede de sosyal alanlarda yeni bir istihdam alanı oluşmaya başlanmıştır. Oluşan bu istihdam alanı hizmet sektörünün bir parçası olmuş ve gelişmiş ülkelerin bir göstergesi olan hizmet alanında istihdamın oranın artması ülkemizde de görülmeye başlanmıştır. Özellikle arama motorları üzerinden yapılan ve son yılların en popüler kavramlarında biri olan SEO (Search Engin Optimization) yönetimi yani Türkçe ’ye çevrildiğinde arama motoru optimazsyonu anl***** gelen bu yöntem internet ortamında geniş bir kullanım alanına sahip olmakta. Her geçen gün ile birlikte daha çok duyulan ve kullanılmaya başlanan SEO yönetimi yeni bir kazanç halini almıştır. Sitelerin arama motorlarından tanınması ve insanların daha çok ziyaret etmesini sağlamak bunun sonucunda da arama motorlarında en üst sırada yer almasını sağlayan SEO yönetimi bu amaçla kullanılmaktadır. Ülkemizde bu işin öncülerinden olan ve birçok firmaya SEO hizmeti veren SEOZEO ayrıca bugünlerde yapacağı önemli bir etkinlik ile adından söz ettirmekte. Ülkemizde bir ilke imza atacak olan Seozeo ülkemizin internet tarihine adını yazdıracak bir etkinliğe hazırlanıyor. 21 Eylül 2013 tarihinde yapılacak olan ilk ve tek uluslararası seo konferansının organizasyonluğu üstlenmiş ve bu alanda dünyaca ünlü pek çok ismi de ülkemizde misafir edecek olan Seozeo ülkemizde seo yönetimine büyük bir katkı sağlayacaktır.

Konuşmacılar

İstanbul’un en prestijli konferans salonu olan Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Sarayında gerçekleşecek olan bu konferansa pek çok ünlü ve seçkin ismin katılması bekleniyor. Alanında uzman ve tecrübe sahibi pek çok önemli ismin katılacağı Seozone konferansında önemli bilgiler verilecek ve seo’nun geleceği hakkında önemli kararlar alınacak. Bu anlamda Seozone konferansına dünyanın en büyük SEO araçlarından MajesticSEO’nun kurucusu ve halen pazarlama direktörü Dixon Jones, detaylı olarak ileri seviye link inşaası stratejilerini ele alacak. Diğer bir önemli konuşmacı ise dünyanın en popüler SEO ajanslarından Distilled'ın danışman ekibini yöneten Stephanie Chang, Eticaret siteleri için SEO’yu içerik ve link building stratejileri yönünden değerlendirecek. Seozeo’nun kurucusu Yiğit Okur’unda bir konuşma yapacağı Seozone konferansında ülkemizde ki seo yönetiminin durumu, çeşitli olaylar ile seo yönetmini anlatacak. Türkiye'nin ilk SEO etkinliği SEOZONE bu gibi önemli daha pek çok ismi ağırlayacak ve bu alanda pek çok bilgi paylaşımı yapılırken çeşitli iş imkanlarının oluşturulmasına da fırsat sunacak. Seo’ya ilgi duyan ve bu alanda kendine bir yer edinmeye çalışanların kesinlikle kaçırmaması gereken bir organizasyon olan SEOZONE birçok iş fırsatını da birlikte sunuyor. İstanbul’da gerçekleşecek olan bu organizasyonun biletlerine de uygun bir fiyatla sahip olmak mümkün.

Ayrıca evrenselblog.com takipçilerine özel tanımlanmış EVRENSELBLOG65 kuponunu kullanarak 187 Euro üzerinden 65 Euro’luk indirimden faydalanabilir ve bileti yalnızca 122 Euro karşılığında satın alabilirsiniz.

Kaynak : https://www.evrenselblog.com/2013/09/...i-seozone.html


Kaynak