Twitter ManageFilitter Uygulaması

Twitter’da pek çok fake, yani gerçek olmayan hesap bulunuyor. Twitter kullanıcıları için gerçekten can sıkıcı olabiliyor. Takip et takip edeyim kafasıyla ilerliyorsanız bir süre sonra işe yaramayan bir çok takipçiye sahip oluyor veya takip ediyorsunuz.Twitter hesabını aktif olarak kullanmayanlar da çıkabiliyor. Hesap açıldıktan 1 hafta sonra hiçbir giriş yapılmıyor ve siz bu kişiyi takip ediyorsunuz, veya o kişi sizi takip ediyor. Doğal olarak Twitter hesabınızı daha verimli kullanmak için temizlik yapmaya karar veriyorsunuz.
ManageFlitter uygulaması Twitter temizlik işinde devreye giriyor. ManageFlitter’in ne olduğundan bahsedelim. ManageFlitter, 2010-2011 yılında kurulan, Twitter ile birlikte büyüyen bir uygulamadır. Bu uygulama ile takip ettiğiniz kişilerin sizi takip etmediğini tek tek tespit etmeniz gerekmeksizin uygulama yardımı ile onlardan kurtulabilirsiniz.
ManageFlitter, çok çeşitli filtreler kullanan bir uygulamadır, 30 gün boyunca twitter hesabına giriş yapmayan takipçilerinizi veya takip ettiklerinizi çıkarır, tweet atmayan kullanıcılar için de aynısı geçerlidir. Bu uygulama sayesinde gereksiz takipçi veya takip ettiğiniz kişilerden kurtulabilirsiniz.
Uygulama ücretlidir, fakat ücretsiz olarak da kullanılabilir. Ücretsiz kullanımda bazı özelliklerin devre dışı kalmasının yanı sıra sınırlar da bulunmaktadır. Az önce bahsedilen özellikler günlük olarak 200 kişiye düşer, ücretli versiyonlar içinse değişik paketler bulunmaktadır. İster 1 hesap ister 5 hesap için kullanabileceğiniz paketler de bulunmaktadır.


Alıntı: https://mechgag.com/manageflitter/