Torch Browser - Akıllı Tarayıcı

Torch Browser ile sitemizdeki reklamlarda karşılaştım. Merak ettim; bu nedir, nasıl bir tarayıcıdır diye, indirip deneme yaptıktan sonra tecrübelerimi sizinle paylaşmak istedim.

Torch Browser (internet tarayıcısı), gezdiğiniz web sayfaları üzerinde oynatılan video veya çalınan müzikleri anlık olarak bilgisayarınıza indirmenize olanak veren ve aynı zamanda torrent dosyalarını indirebilmeniz için entegre bir torrent indirme programını içerisinde barındıran akıllı bir web tarayıcısıdır.
Google Chrome ve Yandex Browser'da olduğu gibi Chromium altyapısıyla güçlendirilmiş olan Torch Browser aynı zamanda şık, sade ve kullanışlı arayüzüyle de dikkat çekmekte.

Torch Browser üzerinde dikkat çeken başka bir özellikte hangi web sayfasını geziyor olursanız olun, üst menüsünde bulunan share (paylaş) butonu yardımıyla beğendiğiniz sayfaları Facebook veya Twitter üzerinden arkadaşlarınızla kolayca paylaşabileceksiniz.

Aynı zamanda Torch Browser ile yer imlerinizi de güvenli bir şekilde kaydederek güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Programın içerisinde yine entegre olarak gelen güvenlik paketi sayesinde internet üzerinde güvenle ve özgürce dolaşabilirsiniz.

Operanın bu tür olanakları desteklediğini biliyoruz ancak hız konusunda ve bazı ani veren hatalardan dolayı opera ve desteklemediği bazı sitelerden dolayı sevmeyen ve beğenmeyenler olabiliyor..

Şu an kullandığınız tarayıcıya bir alternatif arayışı içerisinde olmasanız dahi Chromium altyapısına sahip bu gelişmiş ve akıllı web tarayıcısı Torch Browser'ı mutlaka denemelisiniz..

ingilizce tanıtım videosu ise aşağıdadır izlemeniz tavsiye edilir..

Torch Browser Resmi Site: Torch Web Browser - Your All in One Internet Browser
Tam kurulum paketi bağlantısı: https://download.torchbrowser.com/TorchSetupFull.exe

Kaynak