Anasayfa Değiştirme Programı

Yine bir Windows sorunu ile karşılaştınız ve bazı casus yazılımlar yüzünden internet tarayıcılarınızda sizin muhtemelen Google sayfası olarak ayarladığınız açılış sayfasını değiştirmişler ve siz ne yaparsanız yapın bu casus ve virüslü sayfadan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Windows kullandığınız sürece bunlar başınıza çok gelecektir.

Madem Windows belasından kurtulmaya niyetiniz yok. Sizi çilenizle başbaşa bırakmak isterdik, ancak gönlümüz buna razı olmuyor. Kullanıcı deneyimleri ile olumlu yorumlar alan bir basit uygulamayı paylaşalım dedik. Haydi kolay gele...Tamindir geliştirici ekibi tarafından hazırlanan Anasayfa Değiştirme programı ile tarayıcınızın giriş sayfasını esir alan istemediğiniz anasayfa uygulamalarından kolayca kurtulabilirsiniz.


Bilindiği gibi son zamanlarda bilgisayarınıza sizin bilginiz dahilinde olmadan kurulan ve anasayfanızı ele geçiren portalsepeti, v9, 22find, netmahal gibi tarayıcınızın giriş sayfasını değiştiren uygulamalardan sadece bir tıkla kolayca kurtulabilmeniz için geliştirilen Anasayfa Değiştirme programı Tamindir'in tüm kullanıcılarına armağanıdır.


Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox tarayıcılarınızın açılış sayfasını işgal eden yazılımlardan nasıl kurtulacağınız konusunda bilginiz yoksa Anasayfa Değiştirme (Homepage Remover) bu noktada sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.


Sadece tek bir tıkla tarayıcınızın açılış sayfasını kolayca Google, Yandex, Bing veya Homepage olarak değiştirebileceğiniz Tamindir tarafından hazırlanan Anasayfa Değiştirme programı ile tarayıcınızı ilk günkü haline getirebileceğiniz gibi aynı zamanda masaüstünüzde bulunan kısayollardan da kurtulabilirsiniz.
İNDİR

Anasayfa değiştirme, kurtarma proğramını indir

Proğramı bilgisayarınızın C bölümü dışında bir alanda tutun da lazım olduğunda kaybolmasın elinizin altından.