Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı / VİA/PORT VENEZİA projesi hepinizin bildiği gibi İstanbul' un yoğun yaşam merkezinden kurtulup rahat bir şekilde gündelik yaşantılarına devam etmek isteyenler için hazırlanmış eşsiz bir emlak çalışmasıdır.

Eğer siz de bu konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız projenin tanıtım filmini izleyebilirsiniz. Sizlere etkili inşaat işleri ile yardımcı olmaya çalışan bir diğer sektör firması ise kuzu grup olmaktadır. Yaşanabilir ve hayallerdeki ev tasarımlarına imza atan projeleri ile adından sıkça söz ettirdiğinizi söylemek isteriz.

Güçlü yılların deneyimine sahip bir diğer şirket Keleşoğlu inşaat olmaktadır. Son derece üst düzey teknoloji ile üretilmiş evlerini yine aynı şekilde uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunmaya devam etmektedir. Bu alanda yine sektöre yön vermeyi başaran işlere imza atan bir diğer firma ise babacan yapı olmaktadır. Sizde konut sahibi olmak istiyorsanız bu şirketin projelerine göz atmanız gerektiğini belirtelim. Yazımızın sonunda ise batının incisi olan batı şehir projesini mutlaka araştırmanız gerektiğini belirtir sağlık dolu günler dileriz.