Erkan Sarıyıldız

KENDİNE DOĞUŞ SINIFI
İlk kitabım olan “Kendime Doğuşumun Güncesi”, günümüzde yaşayan bir kahramanın, kendini bulma, gerçeğini arama hikayesiydi. Bu kahramanın kendine ulaşma yolculuğu ,kitabımda kat kat çıkılan merdivenlerle ****forik olarak anlatılmıştı. Bu kitabı okuyan kişiler bu yolculuğu kendileri de yapmak istediklerini belirttikleri için bu projeyi oluşturdum.

Bu programda 3 aylık dönemler şeklinde katılımcıların önce toplumun ve bugüne kadar yaşanılmışlıkların oluşturduğu “BEN” modelinin masaya yatırılması, kişilerin içlerindeki otantik taraflarıyla yüzleşmeleri ve gerçeklerini bulmaları hedefleniyor.

Her hafta 2,5 saatlik buluşmalarda çeşitli süreçler, paylaşımlar, kişisel çalışmalar ile farkındalıklı yaşamın ilk çekirdekleri kişiye entegre ediliyor. Bu çalışmada meditasyon, geçmiş yaşam çözümlemeleri, ruhsal yüklerden arındırılma, affetme, yaratım atölyesi gibi bir çok teknik harmanlanmış şekilde kullanılıyor. Bütün bunlar yapılırken de Deeksha enerjisinin transformatif yönünden faydalanıyorum.

BİREYSEL SEANS
Hayat akıp giderken yaşamın akışına seyirci olarak şartların kurbanı olmaktan sıkılanlar için değişik bir farkındalık çalışması.

Hayatım tam istediğim gibi gitmiyor, hakkettiğim yerde değilim, ilişkilerimde sorunlar yaşıyorum gibi sorularınız var ise çözümleri bulmak için yeni bakış açıları kazandırmak üzere yapılan bireysel seanslara katılabilirsiniz.

İçinizdeki tüm potansiyellerin ortaya çıkması için planlanmış, Deeksha enerjisi ile de desteklenen bu çalışmada kendinizle alakalı önemli ipuçları yakalayacaksınız.

ÇİFTLERLE İLİŞKİ FARKINDALIĞI
İki insanın birlikteliği kişiler için en zengin deneyimleme alanlarıdır. İki ayrı kişi, iki ayrı öz, iki ayrı aile bu platformda harmanlanırken o kadar çok soruna gebe kalınır ki yüzlerce kitaba sığmaz.

İlişkinizde biryerlerde kendinizi yeterince ifade edemediğinizi, ilişkide kendiniz olarak kalamadığınızı, çok sevmenize rağmen kırıcı olabildiğinizi, çalkantılar yaşadığınızı düşünüyorsanız danışman eşliğinde partnerinizle birlikte oturup ilişkiyi masaya yatırıp farklı bakış açısından yeniden yapılandırmak üzere planlanmış bir çalışma.

SPİRİTÜEL DERİNLEŞME
Kendinizde farkına varamadığınız hatta olduğunu bile bilmediğiniz özelliklerinizi, beden dışı alanlarınızı tanımak, gerçek potansiyelinize kavuşmak, ruhsal yapınızın gizemini deşifre etmek üzere programlanmış bir çalışma.

DEEKSHA (İlahi Dokunuş)
Dönüşüm çağının kaotikliğinde yeni çağa uyumlanma için çok büyük bir yardımı olan Deeksha enerjisinin uygulanacağı bir çalışma. Bu enerjinin etkisiyle anda kalmanız kolaylaşacak, derinlere sakladığınız tıkanıklıklarınız temizlenecek ve sağ-sol beyin dengelemeniz gerçekleşecektir.

OKUL BAŞARISI VE KONSANTRASYON ARTTIRMA
Deeksha enerjisi eşliğinde yoğun imtihan stresine maruz kalan çocuk ve gençlerimizin başarı, konsantrasyon arttırılmasına yönelik meditatif bir çalışma.

THETA HEALİNG Seansları
Theta Healing derin meditatif alanda yapılan dualarla yaşamınızı değiştirecek mucizelerin gerçekleşeceği çok güçlü ve derinden dönüştürücü bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde size hizmet etmeyen inançları, sizin için en hayırlı hallerine değiştirip, hayatınızın en doğru akış içinde olması sağlanır.Vücudunuzdaki aksaklıklar çözümlenir.

Hayatınızda arzu ettiğiniz ne varsa tüm ayrıntılarıyla yaratabilmeniz sağlanır.

Seanslar bireysel olarak yapılır.

İletişim : Pozitif Platform 0216 467 70 22

Web : erkansariyildiz.com