Geçtiğimiz saatler itibarı ile Samsung Galaxy S5 ile ilgili yeni bir sızıntı daha yaşandı. Bir perakende firması tarafından servis edildiği söylenen görüntüde Samsung Galaxy S5?in kutusunun arkasındaki cihaz bilgileri göze çarpıyor. Bu ambalaj Galaxy S4 ve Note 3?ün kutuları ile aynı geri dönüşümlü malzemeden yapılmış. Ancak ilginç olan diğerlerinden biraz farklı olarak gösterilen cihaz özellikleri bulunuyor.

Daha önce sızdırılan Galaxy S5 haberleriyle nerdeyse aynı bilgilerin yer aldığı kutunun arkasındaki cihaz özellikleri kısaca şöyle:

? 05:25-inç ekran

? qHD 2.560 x 1.440 piksel Süper AMOLED ekran

? 560 ppi

? 2.5GHz dört çekirdekli Snapdragon işlemci

? 20 megapiksel arka kamera

? 2 megapiksel ön kamera

?3 GB RAM

? 3000 mAh batarya

? LTE 4G desteği

? Android 4.4 (KitKat)

En dikkat çekici nokta ise kamera kısmında bulunuyor. Ocak ayı sonlarında yayınlanan bir haberde Samsung Galaxy S5?in 20 MP gelişmiş kamera ile donatılacağı ortaya çıkmıştı. Sonrasında gelen haberler cihazın sadece 16 megapiksel bir kameraya sahip olacağı söylenmişti. Şimdilik kutunun sadece bir kısmının görünür olması yine şüpheleri beraberinde getirecek. Bu resmin gerçekliği hiç şüphesiz 24 Şubat?ta ki Galaxy S5 tanıtımında ortaya çıkacaktır.Daha Fazlası için Kaynak:Kaynak