Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Standart PHP PDO & Ajax Lisans Paneli Kodluyoruz - Eğitim Tanıtımı

Merhabalar arkadaşlar,
    Güzel bir eğitim serisi ile sizlerleyim. Belki birilerinin faydasına olur diye paylaşmak istedim. UDEMY platformundaki ilk ücretli eğitimim. Askere gitmeden önce yayınlamak istedim

Bu eğitim serimizde kendimize ait lisans paneli kodlayacağız.
    Peki bu lisans paneli tam olarak nedir isterseniz biraz bahsedelim.

- Müşterilerimize satışını yaptığımız web sitelerimiz ve ya web projelerimize ait lisanslarımızı bu panel üzerinden tek bir yerden yönetmemizi kolaylaştıracak.

- Bu sayede tek bir panelden tüm lisanslarımızı düzenleyebilecek, kapatabilecek ve ya lisans bitiş tarihlerini düzenleyebileceğiz.

- Panel kısmı bittikten sonra örnek bir one page site yapıp onun içerisine lisans fonksiyonumuzu ekleyip lisans panelimizi test edeceğiz.

Bu şekilde güzel bir eğitim serisi hazırlamayı düşündüm.
    Umarım sizler için çok faydalı olur

----KURSUMU İNDİRİMLİ OLARAK ALMAK İÇİN----
    https://www.udemy.com/course/draft/4...RCIFTYAZILIM50

kendinize iyi bakın görüşmek üzere.
    Youtube kanalım : Youtube kanalıma gitmek için tıklayınız

2. Standart

teşekkürler bakıcam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)